Aj pre teba platí toto:
Už som to tu písal - Ukrajina je v súčasnosti najmilitantnejší štát v Európe. Zvykli si na vojnu, rozkazovanie, zbrane, zabíjanie. O mieri, spolupráci, spolunažívaní akosi nič.
Tak ste si ich naučili.
Bude to ešte problém.
Aj pre teba platí toto:
Už som to tu písal - Ukrajina je v súčasnosti najmilitantnejší štát v Európe. Zvykli si na vojnu, rozkazovanie, zbrane, zabíjanie. O mieri, spolupráci, spolunažívaní akosi nič.
Tak ste si ich naučili.
Bude to ešte problém.
Už som to tu písal - Ukrajina je v súčasnosti najmilitantnejší štát v Európe. Zvykli si na vojnu, rozkazovanie, zbrane, zabíjanie. O mieri, spolupráci, spolunažívaní akosi nič.
Tak ste si ich naučili.
Bude to ešte problém.
Ten sa s tým fakt ne$ere. Pán hokejista.
Tauru$y nebudú. Zelený už nemá nerastné. Všetko už sľúbil kde komu.
Tauru$ nedoletí ani do najbližšej zemľanky.
A tak sa chudák snažil.
Áno, pekne píšeš o Zelenom.
Konečne si dal aj jeden príspevok o Ukrajine a o Zelenskom.
Sedí vec.
Správne hovoríš, bráni sa!
Niekto musí dostať po hube.
Toto tu nikto z militantov nepočúva. Jedine Trump to všetko otočil.
God bless Trump!
Mier bude aj keby nezostal kameň na kameni. Tak nejak?
Pablo hrdina.
Nemôže. Je v borovičkovom delíriu.
Ty máš právo mlčať.
Hrabe? Hrabe?
Hoďte naňho sieť!
Groeling zase úplne mimo.
Aj u nás by mohli.
Odporúčame