Je to komik...
Je to komik...
Ja sa len tak sám seba pýtam, či sa nájde niekto, kto číta tieto tvoje príspevky. Či to len ty si tu tak mimochodom honíš svoje "ego."
Ale ak ti to pomáha riešiť biedu tvojho života - nepoľavuj...
Verím, že dopyt bude ešte dlho silný...
Aspoň niekto povie, o čo tu vlastne ide.
Na sprostosti tu máme teba.
Ja o kultúre, ty o Husákovi... Aj tak sa dá. Si chlapík.
Krásne 60-90 roky... Československá kultúra bola v rozkvete, (zlí komunisti!) tú úroveň už nikdy nedosiahla.
Takže nie Kameňák.
Amerika zrejme patrioty nepredá - sama ich bude potrebovať.
Východnú polovicu Spojených štátov pravdepodobne v najbližších týždňoch zaplavia bilióny cikád.
Zapínajú tlačiarne.
Nikto nevie presne prečo? Ja vám to poviem - nemajú Fica.
Je radosť čítať túto Pravdu.
Ty vieš - ja viem - my vieme...
Ty určite nebývaš pod Strečnom.
Každá jar je nový začiatok...
Pravicoví tu boli. A čo urobili? Veľké H.... Nekúpiš ranč v Austrálii?
Demagógia.
Celá štátna správa + vláda, prezidenti (ale že ich máme!)
Pozdvihnutie štátu = Rozobratie tlačiarenského stroja, jeho prepašovanie na SK, poskladanie a potom tlačenie reklamných letákov na vlastnú osobu. To je pravica, To je Slovensko (aj OĽANO)
Platia dane, tahaju ekonomiku ci odvody - viď Matelko!
Nie len, že je vonku zima, ale ešte aj toto strašenie v Pravde!
Bu-Bu-Bu...!
Tak toto bolo fakt dobréééé.
Populizmus OLaNO bol zamerany na produktivnu skupinu. (v Sečovciach?)
Odporúčame