Novinári si našli novú mantru - vraj sme zajatcami strachu a nenávisti... Ha-Ha-Ha. Kto vám dal tieto noty? Myslím, že všetci vieme, odkiaľ vietor fúka.
Korčok = Matovič s okuliarmi. Toto si vyriešte a nemusíte tu vypisovať takéto k_raviny.
Novinári si našli novú mantru - vraj sme zajatcami strachu a nenávisti... Ha-Ha-Ha. Kto vám dal tieto noty? Myslím, že všetci vieme, odkiaľ vietor fúka.
Korčok = Matovič s okuliarmi. Toto si vyriešte a nemusíte tu vypisovať takéto k_raviny.
a ešte raz,
Mordor je slušne pomenovanie - hnoja, alebo žumpy.
Teda RuSSka.
Čo ešte chcete prehrať? Ten víkend vám nestačil?
To tie kúúvvýý…
Štát sa však nachádza vo vojnovom stave a vtedy sa podľa zákona nemôžu konať voľby.
Takže v Rusku nie je vojna? Tam môžu byť slobodné voľby?
Zelený = prezident na xx rokov?
Ahoj Igor! Už sa prestaň hovadiť, je po voľbách.
Na tvojom príspevku je pravdivá len prvá veta.
Teraz neviem, pomôžte mi, aj Matovič to tak robil?
Rozumiem. Je pekne, treba sa povoziť.
Ty si fakt myslíš, že napr. Matovič je jeho priateľ? A spol.? Po tom všetkom? Áno? Veď to nemá základnú, rodinnú výchovu! (tangáče) Dobré ráno, pán Jan Himilsbach.
Mr. Figel - odporúčam doučiť sa slovenčinu. Ty "vzdelanec."
Pán "politológ" už ste zistili, kde je zamestnaný p. Korčok, či sa už prihlásil na úrade práce? Pretože je oficiálne nezamestnaný. Z čoho žije? Bezdomovec.
Pokiaľ tu budú takí, ako si ty - tak áno! MaGR.
Už si zistil, kto ťa natrhol? Musíš viac "mazať."
ÁNO!!! Slovensko aj týmto ukázalo, že je TOLERANTNĚ...
Strašne si to užívam. Ani nie tak to víťazstvo, ako tú porážku Matelkovských debilov.
Strašne si to užívam. Ani nie tak to víťazstvo, ako tú porážku Matelkovských debilov.
Odporúčame