Devízové rezervy Ukrajiny sa v októbri zvýšili na najvyššiu úroveň od vzniku samostatnej krajiny.
Predali v zberných surovinách šrot z nemeckých tankov.
Devízové rezervy Ukrajiny sa v októbri zvýšili na najvyššiu úroveň od vzniku samostatnej krajiny.
Predali v zberných surovinách šrot z nemeckých tankov.
Rusko sa bráni. Ty vieš, kto to začal.
Máš tam peknú fotku. To si za mrežami v Ilave?
Sprostý nadpis.
Tebe už zrejme praskla.
Pýtal som sa. Nechcú žiť pod Banderom.
Úplne chápem tých, čo v New Yorku protestujú proti tomu dedovi.
A ešte ich čaká súťaž, Kto prvý nepodá ruku prezidentovi.
Rozhodovať bude Drucker.
Vyhral voľby? Vyhral. Tak drž 3,14ču.
Prehral si? Prehral. Tak drž 3,14ču.
Kiska nevie kupovať farby ani spreje. On je inžinier.
Zdá sa, že dôchodcovia budú musieť dostať aj 14. dôchodok.
Už sa na tom pracuje.
No a teraz daj niečo o Pokrovsku. Ako tam UA vyhráva. (na gajdoch)
Želanie je otcom myšlienky?
Maťo ide do politiky?
Za PS?
Ideme na námestia!
Puškinová odstúpiť!
odstúpiť! odstúpiť! odstúpiť!
Však povedali, že ich budú bez milosti zostreľovať. Najlepšie Tomahawk + F35. A-?
Rutte, ideš!
A čo a o čom majú písať? Studénková + Branko a Belohorcová nikoho nezaujímajú, Lasicová + Kamila to isté. Trump - ten je úplne mimo, tak ostáva aspoň to počasie.
A čo tam robili a robia?
A ako "strašne nám u nás vadili sovietske vojská."
Novodobí okupanti?
Už aj Fico je v KDH?
Odstúpiť... Odstúpiť... Babiš, odstúpiť...
Odporúčame