Sklo je vraj zdravé. Obsahuje antioxidanty a spolu s vitamínmi - mňam, mňam.
Sklo je vraj zdravé. Obsahuje antioxidanty a spolu s vitamínmi - mňam, mňam.
Pročko a Zelený.
Nemohol tam prísť. Chlebíčky určené pre neho dali Hlavnému predstaviteľovi EÚ - Zelenskému.
Aj Lajnová ho vybozkávala.
Každý z nás je inak sprostý. Len ty po svojom.
Zatiaľ čo Musk financuje vojnu, školy sa rozpadajú. Deti často nemajú ani funkčné toalety, chodia do vedra.
Ľudia dávajú radi prednosť slneniu pred smrťou.
A ty si Ukroš, teda Rus!
Vymeň si už plienky!
A generál Macko? Asi už zháňa ozempic.
Prečo nie je diskusia k Žilinkovi a Schutzovi? Sú to Rómovia?
Čoho sa Pravda bojí?
Prečo nie je diskusia k Žilinkovi a Schutzovi?
Zlodej kričí, chyťte zlodeja!
V prvom rade tie FIRMY budú musieť tiež začať šetriť!
Áno a VLÁDA tiež! To nespochybňujem.
Poznáš už tento recept na tvoju ficina-diagnózu? Pomohlo by ti to:
Schutz vo svojom komentári zverejnenom 28. septembra napísal vetu „môžete autora zabiť, ale najúčinnejšia obrana pred Ficom IV je dehumanizácia. Stretnete smeráka na ulici, dehumanizujte ho“. Táto veta je podľa šéfredaktorky denníka SME Beaty Balogovej neakceptovateľná, chybná a nepatrí ani do jazyka, ani do myšlienkového sveta denníka.
„Žiadny človek nesmie byť dehumanizovaný pre svoje politické názory, presvedčenie, vieru, sexuálnu orientáciu, pôvod, jazyk ani vzhľad,“
Tak to je smutné...
To prepúšťanie nemá nič spoločné s odvodmi. Platy tých "nemakačenkov" sú omnoho vyššie, než o 1% zvýšené ich odvody.
Tam sa bude musieť prepúšťať ešte viac. Tie nimi vyrábané kompresory sú oproti čínskym oveľa drahšie. A tí Brazílčania sem pôvodne prišli preto lebo sme vtedy ešte makali a boli lacní. To je už preč.
Máč to pomýlené. Verklíkuješ Grohlinga, asi na viac nemáš.
Odporúčam liečbu poctivou prácou!
Asi by si si mal dať na chvíľu hlavu do zapnutej mikrovlnky. Alebo si si ju odtiaľ práve vytiahol?
Určite by ti to na tvoju fifina-diagnózu pomohlo.
Odporúčame