Ďakujem adminovi za -1
Aspoň som ho pošteklil.
Ďakujem adminovi za -1
Aspoň som ho pošteklil.
Ó, aké duchaplné! To ty sám?
V Anchorage bol aj Naď. Neviete načo a či sa už vrátil?
Rusko si vždy muselo vybojovať a ubrániť svoju slobodu samé, bez obsmŕdania akýchkoľvek seladónov a páprdov. A urobí tak aj teraz.
Dominik Gašek, Rusko si vždy muselo vybojovať svoju slobodu samé, nepotrebovalo žiadnych páprdov okolo. A urobí tak aj teraz.
Nervičky? Nervičky?
Odkaz Trumpa pre Starmera:
Rusko je obrovská veľmoc. A to ty nie si.
Aby sa mal Starmer po tom vyhlásení ešte kam vrátiť domov.
A dobre robí.
Aj ja to odmietam.
Máš miestny výpadok? Len pripomeniem -
Ďalšia noc v Belehrade bola opäť búrlivá.
Hlavné mesto Srbska zachvátili nepokoje. Polícia tvrdo pracuje.
Odporúčam Ginko-Biloba.
A čo na to Jefim Fištejn? A Petra Proch.?
Teraz je rad na Zelenskom, vyhlásil Trump. Samit hodnotí desiatimi z desiatich.
Odkaz Trumpa pre Zeleného. Rusko je veľká veľmoc a to ty nie si...
Niet čo dodať!
Odkaz Trumpa pre Zeleného. Rusko je veľká veľmoc a to ty nie si...
Niet čo dodať!
Tu je ešte diskusia povolená?
No to si teda teraz riadne zabil!
Aj ja ti prekážam? Si predstav. A kto ešte?
Odporúčame