Keď vám Fico povedal, že konflikt nemá vojenské riešenie, Fialu a spol. z EÚ išlo rozhodiť. Nenechali na ňom nitku suchú. Len zbrane a zbrane. A to nehovorím o našich Šimečkovcoch.
Dnes to priznávate všetci. Akurát medzitým ďalšie tisíce mŕtvych. A prečo už Zelený prestal žobroniť o zbrane? Prečo otáča? Labutia pieseň? H_a_j_z_l_i.

