Držím Rusom palce pri obrane svojej vlasti.
Držím Rusom palce pri obrane svojej vlasti.
To sa vážne tak pýtaš, alebo si tak blbý?
Som rád, že bola Američanmi zbombardovaná Hirošima, lebo sa tým zachránili milióny ľudí!
Americké humánne bombardovanie Japonska.
(To neuveríš - to je život!)
Podnikatelia sú najväčšími zlodejmi v tomto štáte. Nepodnikajú, špekulujú!
A nehovor mi aby som išiel podnikať. Ja na to nemám žalúdok.
Len aby si vedel.
Firmy? V prvom rade sa musí začať šetriť vo firmách! A vo vláde. Chodím po firmách a vidím. Požičajú si a rozhádžu. Najviac sú tam obsadené automaty na kávu. Paničky v kanceláriách si medzi sebou robia módnu prehliadku. NEPRACUJE SA! Taká je pravda. Slovensko si žije nad pomery.
Všetkému úpadku Slovenska je na vine vláda. Nič neriešia, rozhadzujú, sebe nadeľujú...
Príliš veľa platenej dovolenky. 2 mesiace! To svet nevidel. Polovica Slovákov je v Turecku, Chorvátsku, druhá polovica Maldivy a Indonézia. Keď sa vrátia, začnú kričať, vláda daj. A blbá vláda dá.
Je zle???
Len nech sa nepo$ere...
ZF na Slovensku = prezamestnanosť!
Rusi hladujú, v Moskve zúri kanibalizmus.
A čo prinúti prestať zabíjať Trumpetu?
Píšeš o Mester? Ona je ako Melanie. Aj sa na ňu podobá.
Áno, ja som ju videl. Bola obrovská. Ako dva paneláky. Možno aj tri.
A hneď za ňou išli dve ponorky.
Gašpar by mal byť predsedom Smeru.
Fico je už vyhorený.
Ktorý Slovák ešte nebol 2x v roku v Egypte, na Kréte alebo v Turecku (Chorvátsko a Bibione nepočítam) nech sa hlási u súdruha Žinčicu.
Aké kompenzácie??? Kto si čo minie, nech si aj zaplatí.
Cesty na SK treba robiť! Takéto cesty nemá ani Bulharsko.
A napriek tomu nepôjdeš do VW za pás, Čo ti bráni? Budeš sa mať dobre.
Netrep! Vrátil si sa z Turecka, či z Maldiv? A pôjdeš znova? Tak, ako väčšina Slovenska?
Banka požičia, s.r.o. vyhlási konkurz, nikto nikdy nič nesplatí.
Ha-Ha.
Ľudia na to majú! To je jediná chyba. To je jediný dôvod pre bezbrehé zvyšovanie cien. Keby nemali, nedajú. Politici natlačili a žije sa dobre. Protihodnota nikde. A nehovorte, že ten dlh raz zaplatia naše vnúčence. NEZAPLATIA. NIK ho nezaplatí! Na Slovensku sa žije lepšie než v D. A za tým si stojím.
Odporúčame