Sudruhovia venujte pozornost jednej vete .Zacneme vyrabat zasoby uranu nad povoleny limit. Toto vyhlasenie moze zapricinit urcite problemy pretoze ako vieme Izrael S.Arabia Egypt a USA vyhlasili ze nedovolia aby Iran bol schopny vyrabat atomove zbrane.Ake to bude mat nasledky sa uvidi ale budme pripraveni na vsetko .

