D onald naco to komplikujes Rozhodni ako Putin na Kryme .Posli tam vojakov a potom vyhlas referendum Garantujem Vam ze 95 percent Kubancov bude s pripojenim k Usa suhlasit. Budete mam na cas chybat krasne kubanske dievcata a kvalitne cigara
D onald naco to komplikujes Rozhodni ako Putin na Kryme .Posli tam vojakov a potom vyhlas referendum Garantujem Vam ze 95 percent Kubancov bude s pripojenim k Usa suhlasit. Budete mam na cas chybat krasne kubanske dievcata a kvalitne cigara
A kde bude bývať pán Fico lebo bolo plno reči že sa bude sťahovať .Len pozor na to srdiečko pri sťahovaní lebo nechceme smútiť namiesto osláv ktoré budú pri nastúpení novej prezidentky do úradu .Kali je odpocaty tak môže vynášať sedačky do nového bytu pre kamoša
Choď to vysvetliť tým miliónom ktorí sa do tej podľa teba hnusnej Ameriky stále hrnú .To je tá zvlášťnosť a veľkosť USA že berie všetkých Od najchudobnejších až po vzdelaných a dá im možnosť slusne zit za odmenu ktorú dostanú za poctivú prácu čo im ich vlastné vlády nedokážu zabezpečiť
Sudruh Silo ďakujem za informáciu A kde to golfové ihrisko Penta stavia .Musím rezervovať miesto na deň otvorenia lebo ja a moji priatelia hrajú na každom novom ihrisku .Minule sme hrali na pieskovom a bola sranda .Este raz ďakujem
Tak ako je to sudruzka Devana .V každom politickom blogu kritizujete všetko čo sa na Slovensku udeje .Tieto všetky zločiny zlodejiny a neviem čo sa dejú za vlády Smeru ktorého vodca bol a je sudruh Fico .Vládne od 2006 pretože hned po skončení školy som mu dal svoj hlas v prvých voľbách lebo je môj krajan .Zo dňa na deň Ti zacina vadiť kritika Fica i keď si nebola spokojná z jeho vládnutím ale TI NEVADI NADAVAT A KTITIZOVAT CAPUTOVU i keď ešte není ani v úrade .Ako aj v minulosti máš iné požiadavky na TYCH SVOJICH a tých z druhej strany .SU to SOB ale sú to TVOJI SOB a to je v poriadku .
Nuz taky je zivot Vam milovnikom Ruska vsetko co ma nieco spolocne z USA je zle a nemoralne Ruski milovnici Putina na americkych motorkach bol vacsi problem na cestach ako kolonia NATO armady a nikomu z vas to nevadilo .Nakladne kamiony jazdia kazdy den maju taku istu velikost ako vojenske vozidla a tu dialnicu znicia viac ako ta armada ktora sa presuva raz za rok .To cvicenie je potrebne aj na obranu Slovenska i ked vy milovnici Ruska s tym nebudete nikdy suhlasit
A kde by boli emigranti bez Ameriky.Amerika vam zadarmo nic neda DA VAM ALE MOZNOST UPLATNIT SVOJ TALENT A VEDOMOSTI .Neplati to iba pre sport ale vo vsetkom I ked po sportovej stranke sa vela veci zmenilo aj v byvalom Ruskom otroctve hlavne v sporte ako tenis lyzovanie box a pod .stale z neakeho dovodu talentovane deti dosiahnu viac ked vyrastaju v Usa.Sarapova je sice prava Ruska ale od t usim 7 lebo 8 rokov zije na Floride Slavna Martina Navratilova vo svojej knihe pise ze keby zostala v Cssr nikdy by nebola najlepsia na svete .To iste Lendl .Ten rozdiel je este vacsi v praci kde sa vyuzivaju pocitace a dalsie technicke veci Preto do USA sa hrnu mladi ludia z nie iba z Azie ale celeho sveta .AMERIKA IM DA MOZNOST POCTIVO A SPRAVODLIVO ZAROBIT NA USPESNY A SPOKOJNY ZIVOT
Ten Donsld si zije Minule banket u Japonskeho cisara teraz Kralovna a chudak Putin len u zobrakov .Preto stale vypisuje ze sa ste stretnut s Trumpom Chybaju mu tie slavnostne vecere .
Zeny maju sice prednost ALE NIE V TOMTO PRIPADE .CHYBA organizatorov a nadradenost Sereny je nepochopitelne a neferove .Dominic si zasluzi ospravedlnenie .
V Lás Vegas v prechode medzi hotelom Luxor a Mand.Bay je reštaurácia Červené námestie .Pred jej vchodom je originálna socha LENINA zo šiltovkou ale bez hlavy ktorá odletela keď tu sochu strhli dole v Rusku Teraz môzno otvoria reštauráciu Charkov a pred ňu postavia originál Zvuková .Neviem či mu hlava zostala
Sudruh Gumar sa len pridáva k neprajníkom ktorí útočia na pani prezidentku i keď nepodpísala alebo neustanovila jedine rozhodnutie .Špini ju za minulosť aj to na základe poloprávd a konšpiračných sprostosti . Bohužiaľ denník Pravda radostne napíše všetko od každého bez rozdielu len keď sú tam urážky na Kisku Sorosa a USA .Caputova teraz bude výmena u skrachovancov za Kisku .Bohužiaľ soc.siete začínaju využívať slobodu slova za nepravdu urážky a konspiraciu.F.B.Instagr.aj iné soc.siete vo svete zakázali 6 lebo 7 dopisovatelom uverejňovaných ich články čo vyvolalo veľa protestov .Písali tam proti Židom muslimom potratom a tiež konspiraciam.Niektorych komentáre som čítal ale snáď ani jeden nebol tak úbohý ako tento od Murina a ďalších umelcov čo používajú ponižujúcemu nadávky na niektorých politikov a ich rodinných príslušníkov .
Trosku neskorsie ako to bolo v minulosti ale predsa dokaz ze V.B.a USA stale zostavaju blizky spojenci i ked nesuhlasia zo vsetkym co sa deje v ich statnej politike.Trump na rozdiel inych prezidentov po nastupe do B.D .nesiel do V.B.Nemecka a Francuzka ako to bolo v minulosti .Isiel do S.Arabie Izraelu a Vatikanu ktore predstavuju 3 najdolezitejsie nabozenske mocnostiebo si myslel ze cez nabozenstvo sa dosiahne pokoj a spolunazivanie bez vrazd a vojen.Podla toho co sa deje vo svete zmena nepomohla .
To co pise sudruh Abraxatoris v komentaroch v poslednych dnoch je dokaz ako zlate Ruble dokazu zmenit myslenie cloveka ktory dokaze zmenit fakty o tragickych udalostiach ich nasledky pre milionu ludi .Neviem ci to prezival ale mne je spatne a smutno ked to sledujem v dokumentarnom filme .Tych ludi nikto neposielal do ulic protestovat proti cudzim vojskam Oni tam sli dobrovolne lebo vedeli ze
To co pise sudruh Abraxatoris v komentaroch v poslednych dnoch je dokaz ako zlate Ruble dokazu zmenit myslenie cloveka ktory dokaze zmenit fakty o tragickych udalostiach ich nasledky pre milionu ludi .Neviem ci to prezival ale mne je spatne a smutno ked to sledujem v dokumentarnom filme .Tych ludi nikto neposielal do ulic protestovat proti cudzim vojskam Oni tam sli dobrovolne lebo vedeli ze
Už som to pár krát písal a teraz to opakujem Keď sa jeden deň občania Slovenska dozvedia o aké peniaze ich vláda Smer za 12 rokov okradla budú šokovaní.Mozno potom sa pánom dôchodcom ktorí ich najviac volili otvoria oči kde su peniaze ktoré mali oni dostávať .
Toho maleho cierneho beriem hned .Ale nedam mu meno kormidlo lebo mam zle skusenosti .
Veronika dakujeme ti za vsetko co si pre Slovensko dokazala Aj podla tvojich dalsich planov je vidiet ze mas hlavu a vsetko v nej na spravnom mieste Rodina rodina na prvom mieste .Presne tak.Ten golfik je vyborny napadad a nahradi ti vela radosti a spokojnosti Tak ako na lyziach si bola v krasnej prirode tak isto to bude aj z golfom pretoze golf.ihriska su tiez v krasnom prostredi Rozdiel bude tiez ze nebudes najlepsia ale to nevadi Ludia ta budu respektovat a milovat za vsetko co si dokazala Aj najlepsi plavec v historii M.P.zacal hrat golf a vzdy ked pride do klubu alebo na neake stretnutie ludia zacnu tlieskat i ked neprehovoru ani slovo .Este raz VDAKA TEBE RODICOM AJ VSETKYM ZA KRASNU REPREZENTACIU SLOVENSKSA
Dufajme ze pre dobro Slovenska budu spolupracovat i ked nemusia mat na vsetko stejny nazor
Pani zorana ja som vas nenutil len poprosil opisat krasy Kanady pre informaciu pre mladych ludi zo Slovenska ktori chodia v lete brigadovat do vasej krasnej krajiny Aj informacia o uranovom kralovy je zaujimava Jeden cas bol aj prezidentom Zahranicnych Slovakov A ci sa splneneia o katastrofalnom rozhodovani pani Caputovej ako predpovedate sa casom presvedcime Peknu nedelu aj bez navstevy kostola a pozdravte macicky
Ten nas premier sa konecne zacina vychadzat z tienu Fica co je dobre znamenie Cim viac sa mi pozdava Bohuzial sudruh Abraxas sa dnes prekonava v pisani absolutnych sprostosti .A to nieco znamena lebo aj normalne pise ako plateny provokater z Ruska Kto je sudruh Abraxas
Odporúčame