Bohužiaľ najviac sú na svete prenasledovaní a vraždení kresťania .Nás spasiteľ vstal z mŕtvych a veľa nešťastných a nevinných ľudí stratilo život .Úprimnú sústrasť a motlitby za všetkých zavraždených a ich rodiny
Bohužiaľ najviac sú na svete prenasledovaní a vraždení kresťania .Nás spasiteľ vstal z mŕtvych a veľa nešťastných a nevinných ľudí stratilo život .Úprimnú sústrasť a motlitby za všetkých zavraždených a ich rodiny
Pan bloger prve 3 vety 3 klamstva Nikto v Bielom Dome nechce vojnu .Americka ekonomia slape na plne obratky a jedine NEDOSTATOK 7 milionov pracovnikov im brani k plneniu planov. A za tretie Amerika tazi najviac ropu a plynu denne na svete .Vdaka najnovsej technike a horizontalnemu vrtaniu su naklady ovela mensie Trump povoluje nove vrty kde sa nachadzaju zasoby .Na stastie zatial nedovoli vrtat blizko narodnych parkov a pobrezia .Neviem preco stale len vypisujes proti Amerike a E.U .Ako si sa mohol presvedcit Tvoje blogy proti Caputovej nezmenilo myslenie obcanov a vsetky tie vase care mare kolko percent ju volilo je len vyhovorka na katastrofalnu prehru Aj ten tvoj blog kde si spomenul hanbu a deti sa mozno obrati . Jeden den sa mozno budes hanbit pred detma ze si ju nevolil .Nadavajte na tych co volit neboli a nie na nu.Prestante tu vyplakavat zorganizujte protesty .Mladi maju Za Slusne Slovensko Vy si dajte Za skrachovane Slovensko Za Ruske Slovensko alebo Za zastarale Slovensko
Sudruh Kastmar .Tvoja predpoved sa moze stat ked fanatici ako Iran a S.Korea budu vlastnit jadrove zbrane Preto Amerika a Izrael urobia vsetko aby Iran tie zbrane nemal Rusko nepotrebuje Americke uzemie a naopak preto ani jeden stat proti sebe jadr.zbrane nepouzije .Amici vedia ze s Putinom sa da jednat len sa boja ze ked ho nahradi general ktoremu to sibe tak moze byt problem Preto pracuju na bezpecnom zariadeni ktore zo satelitu tym raketam zabrani vyletiet
Odpoved ti da sam Cinsky premier za mesiac ked na golfiku s Trumpom spolu podpisu dohodu ktora ubezpeci Cinu ze vdaka USA sa ekonomia a zivotna uroven Cinkov bude zlepsovat
Ked si myslis ze ta nemozna Anerika pitrebuje svet na udrzanie pri zivote preco ten SVET NEDOKAZE USMERNIT ALEBO POTRESTAT AMERIKU .Keby bola taka bezvyznamna tak by nerozkaxovala a neurcovala co maju iny podnikat .Ak som dobre cital tak par statov uz prestalo ropu z Iranu kupovat Len tak vam chcem pripomenut ze to bude Izrael S.Arabia a Egypt kto bude vladnut v tejto casti sveta Nebude to ani Amerika ani Rusko .Putinko to odkazal svetu vlani na majovej prehliadke v Moskve kde premier Izraelu ako jediny zo zahranicia stal na tribune To ale vam menej informovanym este nikto nepovedal
Stale plati NAJSILNEJSI ROZKAZUJE LEBO SI TO MOZE DOVOLIT ci sa niekomu paci lebo nie .Amerika nikoho nepotrebuje na svoj spokojny zivot .Vsetko sa moze zmenit za 30 rokov lebo ak sa nieco nestane mnozstvo emigrantov ktori sa sem denne valia vytlacia bielu vrstvu cim sa vsetko zmeni .Len za marec zadrzali vyse 100 tisic malych deti a mamiciek ktore bude vlada musiet podporovat minimalne 30 rokov .A to sa deje denne .Dalsie tisice prejdu na cierno a dalsie tisice zostanu po vyprsani platneho viza Na stastie o tychto sa nemusia tak starat lebo to su vacsinov vzdelani ktori si najdu pracu i ked na cierno
Neni mozne Pravda nedava Sagana na predne stranky V minulosti ked aj nevyhral tak ho Pravda zachranila vyhlesenim ze sa setril alebo odpocival .Vsetko sa zmeni v Californii kde zacinaju zavody v maji a tam mu vyhovuje teren aj vsetko okolo .
Od Teba ako modernej zeny by som ocakaval inu odpoved Kazdy sa mylu.V nasej velkej rodine sme menili stamprlik vody za staprlik VODKY a bolo to fer zabavne spolocenske a tradicia sa dodrzala Vela dievcat bolo cely den v kostole lebo mali strach s takych oblievacov ako ich opisuje pravda a o akych Ty tuzis .Ps .Tu kde zijem je nabozenstvo oddelene od statu tak ziadny sviatom neexistuje .Zo zartu som to spomenul v praci a odpoved bola Len ma skus obliat a budem ta sudit.Vela podnikov a uradov dalo na Velky piatok volno svojim zamestnancom Dufam ze si bola velmi spokojna ked na Teba niekto vylial kybel studenej vody Dobre na prebudenie .Mozno pol sialky staci .
Zbabalci barbari takto mučiť dievčence .Hanba vám hrdinovia .Piati lebo koľko vás je na jedno biedne dievča .Tradícia sa dá zachovávať aj iným spôsobom ako kyblom studenej vody .Každý jeden si nalej ten kýbel na svoju gebuľu a poznáš ako sa to dievča cíti .
Chlapi a čo tak ju v pondelok poriadne vyšibať alebo vyoblievat Aj zadarmo bez stamprlika .
Všetci sme hriešnici Jedine náš spasiteľ je perfektný a spravodlivý .Ale on nám tie hriechu odpustí a pozve nás do kráľovstva kde hriech neexistuje.Dnes je deň keď si pripomenieme obetu ktorú za nás podstúpil aby nás vykúpil
Sudruhovia ono Ty Rusaci sa snazili dostat do Trumpovho volebneho stabu preto ide par Trumpovych byvalych poradcov do base lebo od Rusov zobrali miliony za ktore im slubovali ze vybavia zrusenie sankcii ktore napalil Obama Lenze tyto pani boli vyhodeni z kampane hned na zaciatku tak sa Rusaci k Trumpovu nedostali a pani idu do vazby lebo nepriznali a nezaplatili dane za peniaze ktore dostali od Rusov .Preto je pan prezident zatial nevunny lebo mu nedokazali ze vedel o dohode poradcov z Rusaci .Lenze demokrati a vsetky Tv okrem Fox sa nechcu uspokojit a budu stale vrtat a hladat priciny lebo chcu zabranit aby Trump vyhral za 2 roky .Taka je pravda pravduca .Dajte na par dni pokoj politike a oslavujte nasho spasitela .Veselu bezalkoholicku oblievacku a sibacku
Mozno jeden gem mozu zahrat aj v kroji hihi .To budu Brazilcania oci vyvalovat Ta Monca je neaka mala ale jej to slusi ako aj vsetkym kockam .Sice vyhra neni nikdy ista ale teraz nas urcite potesia.Pre Moncu je tp rozluckovy zapas tak dva body nam zabezpeci .Spokojne Sviatky vsetkym a veselu nealkoholicku sibacku a oblievacku .
Sudruhovia konecne si uvedomte ze Rusko len reaguje na sankcie ktore uvaluju ine staty To zname n a ze podmienky duktuje niekto iny .Napr.Rusko preda rakety Turecku lebo niekomu inemu lebo tomu Turecku to nechceli predat Amici Aj teraz Medvexev reaguje lebo Ukrajina zaviedla sankcie .Ak dobre rozumiem zakaz zacne od 1 juna Do tej doby sa moze vela zmenit a za druhe ropa aj in e vyrobky sa daju lahko nahradit dodavkami z Usa alebo S.Arabia .Cely tento cirkus je zatial na oblaznenie obcanov v oboch statoch ktore vladnuce vlady pouzivaju .
Neni problem sudruh Hecko Toto zriadenie ti dovoli splnit priane vacsiny.Namirsto vypisovania zacni organizovat sudruhov aj obycajnych obcanov na verejne shromazdenia ako to dokazali mladi ludia Vlada vas vezme na vedomie a SPLNI VASE ZELANIE NA VYSTUPENIE Z NATO .Mas moznost slobodne a bez vystrelu zaradit Slovensko tam kam podla teba a tvojich milovnikov patru
Sudruh scarmen mas pravdu len na buduce tam napis HRDE A HRDI VNUCI A VNUCICE KULAKA KTOREHO RESPEKTOVALO A RESPEKTUJE AJ PO SMRTI CELA VELKA DEDINA AJ OKOLIE
Proti gustu ziadny .....Mozno ked prestane hlavickovat lopty zmeni nazor .Inak good luck.
Vdaka zakonu prirody Smer bude mat najviac percent este 2 roky .Jeho vacsinu podporovatelov zahrabe maticka zem a radost a utesenie najdu vedla uschnuteho Lenina .Pre pana Kisku bude najrozumnejsie rozhodnutie venovat sa svojmu najmladsiemu prirastku .To je moj nazor ktory urcite nebude rozhodovat o jeho buducnosti .Spokojne sviatky vela vody a menej alkoholu pri oblievacke a sibacke .
Gabo Gabo fantazia pracuje Zaujimave ze taketo teorie vychadzaju len ked vyhra niekto z inej krvnej skupiny ako je vasa silne CERVENA .Nebud smiesny Vyhrala o 200 tisic hlasov a v kazdom kraji okrem Presovskeho v ktorom sa este ludia nestacili zobudit od 89.Smer vyhrava od 2006 a ani JEDEN KRAT TA NENAPADLA TAKATO mudra konbinacia Otoc sirak alebo makovicu lebo tymto sprostostiam neuveria ani tvoji verni vyhodnare .
Odporúčame