A ake seno mam jest zelene lebo suche Ja mam rad ZELENU FARBU VIES PRECO HADAJ .V PISANI SPROSTOSTI A NADAVOK SI JEDNICKA AJ Z HVIEZDICKOV .Za dve minutky idem zarabat tie zelene papierky ktore tak milujem a ty sa skrabkaj vies kde
A ake seno mam jest zelene lebo suche Ja mam rad ZELENU FARBU VIES PRECO HADAJ .V PISANI SPROSTOSTI A NADAVOK SI JEDNICKA AJ Z HVIEZDICKOV .Za dve minutky idem zarabat tie zelene papierky ktore tak milujem a ty sa skrabkaj vies kde
Ulienka a Scarman dva chudackovia co o k rem urazok a pisani sprostosti nic ine nedokazu Debata je strata casu ale vam pripomeniem par veci ktore si nastudujte a zistite aki ste spr...vlastne neinformovani.Co znamena zmluva pat oci ktora existuje medzi 5 anglicky hovoriacima staty Angl.Usa Kanada Australia aN .Z.Pre Amikov je Assange zaujimavy len pre jednu pricinu Nie ze uverejnil co mu Manning poslal ale kto mu daval informacie o volbach v 2016 .Preto bude zaujimave sledovat ako sa zachova Trump a demokrati Ulienka Manning si uziva na slobode a bol v minulych volbach bol na kandidatke Pamatujte si jedno dolezite pravidlo NEDAVAJ NIKOMU OTAZKU NA KTORU NEVIES SAM ODPOVEDAT PRAVDIVO To je asi vela pre vas ulienka a scarman
Sudruhovia J.A.bude stastny ked ho vydaju do Usa.Ved ich obcan Manning ktory ako vojak prezradil vojenske in f ormacie Assangemu bol po par rokoch Obamom oslobodeny a vo vazeni sa zmenil na zenu co stalo obrovske peniaze A vrchol je ze dnes nie ze beha po slobode ale este aj kandiduje do kongresu .Naopak Ruskeho obcana ktory prezradil podvody z dopingom chcete obesit alebo otravit .
Nezabudnite ze. J.Assangea je slavny lebo americky zbabelec alebo hrdina z ktoreho sa stala SLECNA ktoru Obama omilostnil mu prezradil vela tajnych informacii o vojenskych a politickych rozhodnuti v USA.Bude zaujimave sledovat buducnost Snowdena vdaka ktoremu Rusko zacalo dostavat informacie ako sa naburat do internetovych a dalsich tajnych zariadeni co Rusaci zacali vyuzivat po celom svete .
Som zvedavy co bude ziadat Putin od Trumpa za vydanie Snowdena .Uz im vsetko vyzradil tak neni problem ho vykopnut Urcite sa mu zacina dupka triast
Pani Caputova si zaslúži pochvalu za prípravu do úradu prezidenta .Každé stretnutie z niekým kto ma skúsenosti z politického života len môže pomôcť a dať dobrú radu ktorá jej pomôže v úrade prezidenta.Zrejme vám ktorí sa denne stretávate s baránom lebo sliepkama je to ťažko vysvetliť a pochopiť .Tie Vaše urážky len dokazujú vašu úbohosť zaostalosť a neschopnosť sa prispôsobiť zmenám ktoré tu nastanú.Na vaše uspokojenie sa dajte veľkú fotku vášho milého Harabina a Kotlebu do spálne a každý večer a každé ráno sa im postazujte .To vám uľahčí prezit 5 rokov ktoré bude pani Caputova v úrade a Slováci budú hrdí a spokojní že jej dali hlas vo voľbách .ANI PLAKAT VAM NEPOMOZE CHUDACI .
Chudatko ulienka zasa si vedla Amerika bude zit spokojne aj bez Slovenska a Slovensko bude spokojne bez Ameriky ale sa musi zbavut Kocnerov Ficovcov a dalsich bezvyznamnych skrachovanych komunistov medzi ktorych patris aj Ty
Pani prezidentka nedaj na reci nestastnikov .Tych nezmenis Respektuj a pln nadej tych ktori Ti dali hlas lebo to je tvoja povinnost a jedina cesta k NOVEMU A SPOKOJNEMU SLOVENSKU BEZ KORUPCIE KLAMSTVA ROZKRADANIA A SPRAVEDLNOSTI .Slovensko bez Kocnerov Bastrnakov komunistov a tych co im pomahali bude uspesny a radostny stat
Niet lieku na takuto osobnu tragediu .Sebevrah zapricini bolest a utrpenie pre vela ludi .MOTLITBA NEUBLIZI A niekomu pomoze .Uprimnu sustrast
KORUPCIA NEDODRZOVANIE ZAKONOV. Toho sa vsetci boja
Pani prezidentka viete ako t o tu chodi .Pre uspokojenie a pochvalu musite nasledovat generala Danka a navstivut Dumu a Putina .To bude slavy .
Pan Ztanislav good luck Viete ako to tu chodi .Jednoduchy recept na uspech ZACNITE VYCHVALOVAT RUSKO A SMER a budete najoblubene j si bloger .Kvalitu vykopnu a vsetci co pisu polopravdy klamstva a urazky zostanu lebo vychvaluju ich vyvolenych Na stastie pre Slovensko generacia ktorej zivot sa zastavil v 89 ktora tu na Pravde ma hlavne slovo sa kazdym rokom zmensuje .Neviem ci dokazete nieco zmenit lebo su to ich noviny a pricina da vzdy najde .Este raz vela stastia v zivote ci z Pravdov lebo bez Pravdy
Pre nedostatok času si vyberám blogy podľa napíšu .Včerajší blog začínal pamperskami a dnešný fekaliama Ani jedno ani druhé NEZNIE lahodné hneď po prebudení .
V akej mene tie dlhopisy predavali .Vcera tu vsetci vyskakovali od radosti ako Saudi prestavaju platbu v dolaroch
Toľko toho vyrábajú pre svet a 30 percent domácich chudákov nemá ani elektrinu.Cina sa rozrastá vďaka tomu že je montážnou halov sveta .Slováci denne nadávajú a vypisujú že sú tiež montážna hala pre západ.Preco na jednej strane vychvalujes a na druhej nadávať i keď obaja robia to isté Naopak Číňan pracuje viac hodín za menej zárobku .Ako píšem vždy k tvojmu blogu v ktorom vychvalujes Čínsky zázrak .Pokiaľ budú parkoviska pred Walmartom plne Číňania budú prosperovať ..Ešte k tomu pridaj ukradnuté patenty a máš odpoveď prečo tak prosperujú .Dúfam že na golfiku sa Trump dohodne s Cinkom a prestane strašenie o koľko sa zvýši clo na výrobky
Zaujímavá a úplne iná debata .Aj redaktori sa zmenili Doteraz keď Sagan neuspel tak na jeho obhajobu vždy napísali že sa šetril lebo to vypustil a podobne .Je začiatok sezóny tak trpezlivosť pani .Dúfajme že sa forma vráti a budeme znovu spokojní Teraz v nedeľu je pre Petra dôležitý deň Ak vyhrá všetko je v poriadku Ak nie tak neviem.
Všetko sa mení Obama ako hlásateľ mieru dával Ukrajincom baterky a deky .Trump I'm dava niečo z čoho bude Putina bolieť bruško .Američania nepotrebujú Slovensko na svoje základné .Maju štáty ktoré ich prosia o umiestnení us army.Pozor na Venezuelu kde Ruskych turistov ktorých tam poslal Putin caká prekvapenie ak Trump obnovy Monrro doktrínu ktorú Obama zrušil .
Skrachovani sudruhovia ani plakat vam nepomoze .Len porazeni pouzivaju hru cisiel na obhajubu KATASTROFALNEJ PREHRY.Ps.kde sa podel blog kde ste urazali a ponizovali blogera furika ktory pise pravdu o neludskom komunistickom zriadeni a zlodejoch z Ficovej vlady.
Putin Vam pomoze.Bohuzial ta pomoc bude mat ucinok ako zachranne koleso bez vzduchu pre potapajuceho. Vas andel strazny Obama len prevracia oci ked cita ako Trump rusi jeho rozhodnutia
Teraz mas pravdu Nie vsetky ale je ich dost .
Odporúčame