Teraz musim suhlasit co si napisala Zelena karta nie laska je pricina uzavretych manzelstiev Mozno 5 percent je z lasky ale o tom sa nepise
Teraz musim suhlasit co si napisala Zelena karta nie laska je pricina uzavretych manzelstiev Mozno 5 percent je z lasky ale o tom sa nepise
V dnesnej dobe zenam nestaci rovnopravnost Chcu vladnut a to je horsie i ked som presvedceny ze vela ich dokaze vladnut lepsie ako muzi .Pravidla a zvyky sa menia velmi rychlo Po prvej navsteve Us mamina ma presvedcovala ze manzelka musi byt Slovenka Po 6 rokoch tvrdi ze Americanky su lepsie ako Slovenky ktore zacinaju napodobnovat zeny zo zapadu a nevedia co chcu Tak co ste stastne zenaty respektujte a budte k svojim polovickam dobri lebo neviete co sa moze stat
Susedova trava sa zda zelensia i ked po kratkej dobe sa zisti ze to neni pravda Podla najnovsieho prieskumu najlepsie a najspokojnesie zeny do manzelstva su VIETNAMKY Podla zoznamovacich agentur Amer.muzi si beru za manzeljy zeny z Azie a priemerny vekovy rozdiel je 15 rokov Slobodni mladi muzi vela ak ste tu vela stastia
Vela Vas nema rad prezidenta To je v poriadku ale on povedal PRAVDU AKY JE FICO a vy neinformovani milovnici Fica a Ruska nadavate na prezidenta a neziadate vysvetlenie od Fica
Veriaci vedia kde je Boh a pre vas neveriacich to neni dolezite pretoze v Boha neverite Cirkev sa ma oddelit od statu a bude o jednu prilezitost veriacich urazat Mladsia generacia sa hlasi k Bohu bez rozdielu ci je katol.evanj.alebo jeh. Uz som spominal minule ako ludia nechodia do kostola ale Boha oslavuju v prirode v nakup. centrach aj na stadionoch kde sa precita cast z biblie a vystupuju spevaci a vsetci ludia spolu spievaju Kto ma zaujem kliknite na M.W.Smith. Amazing grace alebo C.Underwood How Great Thou Art Teraz pred Velk.N bude velke zhromazdenie v Sedone kde je krasna kaplnka v horach a ludia ktorych tam bude vyse 100 tisic su vsade kde bude miesto a vsetci budu pocuvat citanie z biblie a sledovat vystupenia roznych nabozenskych skupin Ta kaplnka je v peknom prostredi a kto ma zaujem kliknite na Chapel of Holy cross Sedona Arizona Pani Devanka prepac ze pouzivam tvoj blog na sirenie nabozenstva .
Kto chce sa presvedci ze mladi Amer. nepocuvaju iba rapperov ale
Pan bloger za odvahu a uprimnost vam davam velke plus Stat.hovoria ze 70 percent zien ziada o rozvod 60 perc.tvrdia ze chyba je na oboch stranach Podla vsetkeho ste venoval vela casu zabezpecit rodinu materialne a zanedbal ste pozornost venovat sa manzelke Bolo by zaujimave vediet ako bude ona reagovat pretoze vas nahradit nebude lahke Napiste kolko zien vam odpisalo ze si praju mat takeho partnera a ponuklo priatelstvo Urcite najdete partnerku ktora vam sprijemni buducnost Dokazte Vasej dcerke ze ju milujete teraz tak isto ako pred rozvodom mozno bude sa dockate prijemnej odpovede Odvaznemu stastie praje
Len na doplnenie faktov Trump je jediny prezident co nezverejnil svoje danove priznanie Preto je tolko otazok preco Bud su tam informacie ze neni taky bohaty ako vyhlasuje ze nedal na charutu tolko ako vyhlasuje alebo su tam dokazy ze ked mal problem po bankrupcii si poziciat peniaze z banky tak to bolo Rusko ktore mu pomohlo Toto su najcastejsie spominane priciny na soc.siet.preco nechce zverejnit dan.priznanie
Vela sa vypisuje o Ruskom zaujme aby prezidentom Usa sa stal Trump.Po rozbore vysledkov hlasovania sa zistilo ze ani pol percenta volicov nedalo hlas D.T.na zaklade Ruskej propagandy proti Clintonke Ona aj demokrati si to prehrali lebo si boli isty vitazstvom a posledny tyzden pred volbama pripravovali oslavu a novu vladu .Rusku ide hlavne rozlizit jednotu Europskej unie a preto sa stale viac a viac miesaju do volieb v zapadnych krajinach Putin stale sniva o velkom RUSKU a vela penazu a casu idu pouzit na proRusku propagandu vo vsetkych byvalych statoch Warsavskej zmluvy Podla odbornikov musia vyuzit generaciu ktora si pamata zivot v tom case a ktorej sa nesplnili ocakavania po zmene zriadenia Preto buducich 5 az 10 rokov bude velmi dolezitych na vyvolanie nepokojov v byvalych kom.statoch lebo mlada generacia ma inu predstavu o buducnosti .
Odpocuvalo sa a odpocuva sa stale Problem je v tom ze americania to vyzradia svetu a ine staty to drzia v tajnosti V Usa su neni najlepsi odbornici v CIA ALEBO V FBI ale male sukromne spolocnosti ktore si Cia prenajme a tie dodavaju informacie Je ale vacsia pravdepodobnost ze sa najde Snowden a pod.ktori to tajomstvo za velke peniaze vyzradia Preto kto robi protizakonnu cinmost prestente chodit na spoved lebo knazi boli co prezradzovali a vyhrabte stary telefon co vytaca cisla a budete v bezpeci To plati aj na tych manzelov a manzelky ktori podvadzaju lebo najviac neprijemnosti robia mali podnikatelia ktori odpocuvaju neveru a potom ziadaju od jedneho partnera vykupne Preto kazda osoba ktora ma pocitac alebo iphone 5 rokov nema ziadnu tajnost Vsetko je nahrate Aj ta komedia Kollara a policie Sudca nech da prikaz a vsetko co si povedali a napisali z mlad. slec.sa da velmi lahko dokazat
Tato odpoved je pre mudreho sorbona Mas pravdu v Rusku svojim obcanom neublizuju v nemocniciach Vrah Stalin dokazal bez problemov usmrtit milion.zivotov a to je podla teba v poriadku .
Pocuj ty mudrc ktory namiesto debaty dokaze jedine urazat a pisat sprostosti .Tie tvoje predpovede pocul moj pradedo dedo otec a teraz ja .Je to jedina utecha ktora vas neinformovanych milovnikov Ruska uspokojuje Nemozete sa po rokoch zmiernit ze vas zhnity komunizmus lezi vedla uschnuteho Lenina tak teraz vam nic nezostava len da utesovat ze aj Amerika padne Mam pre vas smutnu spravu Nikto z nas sa padu USA NEDOZIJE.Zo 100 najsilnejsich a najuspesnejsich corp.je 44 Americkych Ano v Amerike je 25 percent bezdomovcov ale su to vacsinov mentalne postihnuti ludia ktori si tento sposob zivota osvojili a stat nema legalne pravo ich proti ich voli dat do ustavu pokial su neni nebezpecni sebe alebo okoliu.Charuta nabozenske organizacie a vlada maju miesto pre kazdeho bezdomovca ale musi dodrzovat urcite podmienky co oni odmietaju preto ziju na ulici Chudaci muzici pracuju a 80 percent ich zije vo vacsej biede ako Us bezdomovci a jedine co ich uspokoji je vodka a miluju Putina
Trump len vyuzival Putina a Rusko na zvolenie za prezidenta .Rusko nemalo ziadny vpliv na jeho vitazstvo napriek tomu ze demokrati denne vyblakuju ze Putin porazil nemoznu Clintonku Trump je v prvom rade obchodnik a fakta neklamu. Ekonomicky je Cina a Europa dolezitejsia ako Rusko . Usa chce Putina vyuzit na znicenie teroristov nic viac I ked vyse 80 percent muzikov malo radost ked vyhral Trump lebo dufali ze on nie Putin im zlepsi zivotnu uroven. Na prekvapenie Cina bola druhy stat z 50 kde sa radovali ked vyhral Trump i ked pred volbami strasil ze zrusi obchodne zmluvy z Cinov .Trump si zatial nenasiel cas na stretnutie z Putinom .Urcite sa stretnu v auguste ked bude stretnutie G 20 Rusko a jeho par Slovenskych milovnikov sa raduje z Trumpovho vitazstva ale u 56 percent ludi z celeho sveta Amerika stratila respekt ked si zvolila D.T za prezidenta. Buducnost ukaze kto mal pravdu
Stano stal sa zazrak Prvy krat suhlasim co si napisal o Rusku Ja to pisem uz 4 roky a vacsina dopisovatelov mi nadava Dakujem ze si potvrdil moj nazor RUSKO JE EKONOMICKY NA UROVNI ROZVOJOVYCH KRAJIN Jedine jadrove zbrane ich radia medzi velmociJe mi luto muzikov lebo prirodne bohatstvo kom.vlady nevedia vyuzit na vylepsenie zivotnej urovne Putinova propaganda ich len vyuziva a slubuje ze docasne utahovanie opaskov im zaruci peknu buducnost Bohuzial prepad ceny oleja zhrdzavenie zlateho rubla neslubuju nic dobreho Az 82 percent Rusov malo radost ked bol zvoleny Trump lebo dufali ze zrusi sankcie a ich zivot sa zmeni A druha krajina na svete ktora bola spokojna ze vyhral Trump bola na prekvapenie CINA i ked pred volbami Trump vo svojich prejavoch utocil prave na Cinu .Ano sudruhovia z 50 statov iba dva mali radost ked vyhral Trump .Podla priezkumu u 57 percent ludi z celeho sveta amerika stratila respekt zvolenim D T.Buduce 4 roky ukazu kto mal pravdu
Su to spomienky na mladost ktora sa nikdy nevrati a preto Ti je smutno Neviem ci patris do skupiny ludi pre ktorych sa zivot zastavil v 89Treba sa zobudit pretoze vdaka iphonu a FB sa rozsiruje priatelstvo a spolupraca Ludia z celeho sveta budu za 15 rokov rozhodovat o buducnosti zivota na zemegulu .FB vytvory najvacsi stat na svete a nova generacia politikov ho zacne respektovat bez rozdielu ci budu z Ciny Ruska Usa alebo z Eu.Tie krive zrkadla vam neukazuju pravdu preto sa volaju krive
Ked sme krajina krestanov tak ako je mozne ze zvolime cloveka ktory ma 7 deti a kazde inu maminu za nasho zastupcu
Este lepsie bude ked teba admin nepusti do obehu Pan Kaplan pise 97 percent pravdu ktora je podlozena faktom Ty pises sprostosti den co den a nikto neziada admina any ta vykopol A dufam ze tak ako si napisal dakovny list Bilakovu tak tiez jeden den napises Fickovu za tie stedre dochodky ktore budes dostavat
Vsetky udaje za poslednych 5 rokov sa daju bez problemov zistit aj ked im tento pomyleny poslanec telefon nevyda Staci povolenie sudcu a maju vsetko od A do Z.
Zlata pani zo vsetkych vyjadreni o vztahu tam chyba nieco velmi dolezite To slovo je RESPEKT Vzajomny respekt je zaklad vsetkych vztahov ci priatelskych manzelskych aj pracovnych Mame mat vztah a respekt k prirode aj k zvieratkam Mozno je to rok lebo viac po celom svete na soc.sietach bola fotka ako v Nemecku kebo v Rakusku bol pohrebny obrad v kostoke a pod truhlov z neboztikom lezal jej PSIK. Ps .Ako som vela jrat pusal som z Topolcianskeho okresu a vela ludi si pamata ako psik mojho pradeda lezal na cintorine na jeho hrobe aj tam od zialu aj hladu skonal Pekny den a pekne ludske vztahy na celom svete
Pre upresnenie odstrkuje ho kazdy z vasej skupiny ktora odsudzuje kazdeho kto nesuhlasi zo vsetkym co niekto z vas napise i ked to je sprostost
Pre obycajnych ludi neni nepriatel CIA ale mali podvodnici ktoru zistuju ci vas manzel alebo manzelka ma milenca a potom vas zacnu vydierat pod vyhrazkov ze vyzradia vasu neveru Co CIA dokaze je ze oni urobia zlu vec a nechaju tam stopy ze to urobil niekto iny Preto vo vela pripadoch to vypadalo ze to bolo Rusko kto sa dostal do dem.strany dokumentov a dalsich tajnych informacii a v skutocnosti to bola CIA Toto je trisku zakerne
Odporúčame