Zvlast jeden bloger tu stale vypisuje o Cinskom zazraky Cely zazrak neni Cina ale Europske a zvlast Americke corporacie ktore za ucelom co najvacsieho zisku vyrabaju v Cine za susne Emigranti co prichadzali do Usa vacsinov pracovali za menej penazi tieto prace ktire sa presunuli do Ciny a pre emigrantov zostalo iba kosit travu a kopat na niestach kde sa masina nedostane Preto ten mur ktory bohuzial emigrantov nezastavu iba trosku skomplikuje Cina na Usa nema Vsetci co tu vyblakujete o rozpadu Usa si uvedomte ze 45 zo 100 najvacsich a najbohatsich corp.je zUSA .Privatne firmy budu na buduci rok lietat okolo mesiaca a prevazat turistov Aplle novy iphone bude mensi zazrak Tak sudruhovia Cina je vynikajuca stavat dialnice a vlaky ake po tech.stranke dojazu len kopirovat Polovica zo 85 studentov z Ciny co studuju v Us sa do Ciny nevracia co


