Ja si tiež myslím, že Čaputová sa riadi pokynmi z oplotenej a kto to ako nazýva je úplne jedno. Pamätám si ako to bolo pred prezidentskými voľbami. Progresívci a tí čo ich riadia, nasadili Mistríka. Počas kampane sa zistilo, že nemá želaný výtlak, zrejme preto, že má "kukuč" dôveryhodný asi ako guľometné hniezdo v plnej paľbe. Preto v panike sorosiatka nasadili ksichtík úplne neznámej jednoduchej poslušnej ovečky a spustili antikampaň proti Ševčovičovi. Alebo si máme myslieť, že si Čaputová platila kampaň zo svojho platu akejsi asistentky? :-) Nuž ak ale niekto zacvaká, tak čaká odplatu. No a tú odplatu teraz vidíme v praxi. Silou mocou oddaľovať voľby, zrejme zo strachu, aby sa neprestali sypať zbrane a peniaze Ukrajine. Nuž a to je v čiom záujme? Predovšetkým v záujme USA. Takže ak to zhrnieme a podčiarkneme, tak čo nám vychádza?
Václav Klaus povedal, že funkcia prezidenta by mala byť chápaná ako vrchol kariéry dlhoročného úspešného politika a nie ako dehonestácia Kiskom, či Zuzou.

