:-))))))) Dobre som sa pobavil :-))))))
Mňa tvoje sny nezaujímajú :-)
Prepáč že som na teba nemyslel, ty by si mohol robiť predsa predsedu a volebného lídra v "Strane idiotov" :-)
Myslím, že strana majúca vo volebnom programe vystúpenie z NATO, vykúrenie Američanov z Kuchyne a Sliača, zastavenie dodávok zbraní na Ukrajinu, by sa do parlamentu dostala.
Myslím, že ""Strana priateľov dobrého piva" by dávala väčší zmysel ako takéto trápne existencie trasúce sa za mastným válovom s volebným programom "lebo Fico"...
Pán redaktor má asi na očiach modro žlté beľmo. Ja som totiž nevidel, žeby sa nejaký Rus bil. Bil sa tam len banderovec.
...a dze je tá NAKA s týma rozvázanýma paprčáma, šak to je jasná organizovaná skupina jak vyšitá!
...už tam je, chýbajú už len putá :-))))))))
...a aby sa Vlčanovi nezabudlo aj na dotácie na prasatá po 4500€ na kus :-)
Myslím, že Demokrati a ich rodinní príslušníci a známi v štátnej správe sa môžu začať baliť a zahládzať stopy korupcie a zločinov :-)
Dobre si ho trafil :-) +
...asi kúpili v akcii, ako Američania od indiánov pôdu :-)
On nie je ani atrapa, aj atrapa má aký taký charakter :-) On je len pajác a Matovičov chvostoskok, ktorý sa nešťastnou náhodou (pre Slovensko) stal premiérom.
Mňa tam zastupovať určite nebude...
Mne je najhoršie z Pučatovej.
Ktohovie z čoho tí Matovičovci žijú, keď Nšo-či všetky peniaze Old Satterhanda prepodniká :-)
To nie je premiér to je pajác.
Treba čo najrýchlejšie prijať Ukrajinu do EÚ aby sme aj my zistili, koľko je tam neregistrovaných zbraní, keď sa k nám vyroja banderovci.
Dookola tie isté drísty. Teba zrejme rozmýšľanie bolí.
Odporúčame