...v novinách je tuším už takáto idiotská rétorika povinná :-)
...v novinách je tuším už takáto idiotská rétorika povinná :-)
Takýto trkvas je predsedom Európskej rady. Preto EÚ je tam, kde je, pretože na všetkých úrovniach má takých "odborníkov".
Zdá sa, že o chvíľu budú dve OSN. Proamerícká a protiamerická... Nebude potom lepšie zrušiť obidve?
...Američania vyrábajú totiž podľa niektorých magorov zbrane, ktoré hladkajú :-)
Fčuleky si móžu zavolat hokejistov ze Šintavy :-)))))))
Móžu hrat proci Cíferu....:-)))))))
Neboj sa, podľa Lajnovej-Remišovej Rusi nakradli na Ukrojine toľko vysoko inteligentných chladničiek, pračiek a rýchlovarných kanvíc, že to nebude žiaden problém :-)))))))
Možno to odvolala ako Macekov syn priznanie :-)))))
Volodymyr má bobky :-)
Ak je Boris kresťan, tak ja som Budha :-)
Svätá prostoto! Koho kedy v histórii oslobodili americkí vojaci? No dajte niekto :-)))))
Ja viem len o okupáciách a vraždení.
Vidím, že tie synove chcanky ho vyšli poriadne draho :-)
Ďakujem chlapče, toľko sprostostí a fantazmagórií na jednom mieste som v živote nečítal. Myslí, že si zrelý na prestup do Nočníku :-)))))
Takže podľa týchto dvoch úbohých mátoh ak vyšetrovateľ poruší zákon v neprospech obžalovaného, tak sa to má zamiesť pod koberec? To ako fakt? Čo preboha takáto verbež hľadá v justícii?
Myslím, že vedenie NHL nebude také hlúpe, aby si do svojej histórie zasadilo takýto nacistický skutok... Už nikdy by sa ho totiž nezbavili.
Najsmutnejšie na tom je to, že takéto niečo propaguje "človek", ktorého krajina má veľmi smutné skúsenosti s nacizmom (Terezín, Lidice, Ležáky).
Hašek je evidentný nacista. V Tretej ríši likvidovali Židov len preto, že boli Židia, nie podľa nejakej viny. Uvedomuje si to tá tupá česká nacistická kotrba?
Ak ho oblečú do SS uniformy, môže hrať veliteľa Treblinky...
...tak na to nečakaj :-)
No vidíš, pritom majú viacej rozumu ako ty. Niekde sa v tvojej výchove stala chyba .-)
Odporúčame