A vám čo Iránci urobili bača? :-)
A vám čo Iránci urobili bača? :-)
Aj som chcel k tej konine niečo napísať, ale škoda písmen...
Aj toto páchali, zvery...
...zrejme asi aj Iračania, Afgánci, Sýrčania, Vietnamci, Kórejčania, ... však? :-)
Neslop toľko ty šašo....
Úplne zásadná otázka: Kto dal Američanom právo robiť "poriadky" po celom svete? Bol to Boh, Alah, Manitou, Šiva, či niekto iný?
Vlčan zastropoval aj dotácie na OĽaNO-prasce vo výške 4800€ za kus? :-)
Vyzerá to tak, že americkým súdruhom a ich európskym pucflekom lepí....
Sme nesmierne šťastní, že tu máme OĹaNO, Matoviča, Hegera, Čaputovú Káčera, Naďa, Remišovú, americké základne, Ukrajincov, nízke ceny, vysoké mzdy a dôchodky... No povedzte nebudete sa usmievať od šťastia?
Aj táto veta ma dojala: "Keď sa objavili problémy s Irakom..."
Aké mali Američania problémy s Irakom? Viem len o jednom takom malom. A to, že na území Iraku sa nachádzajú veľké náleziská americkej ropy....
Otázka pre rádio Jerevan: "Bol už vydaný Medzinárodným trestným súdom v Haagu zatykač na G.W. Busha, Dzurindovho kamaráta?" :-)
Tak to nejako bude, český model.
Dušička ja nemám žiadneho vodcu, si na zlej adrese. Ale obviniť niekoho zo zločinu na mnohoročný trest LEN na základe "svedectva" zmanipulovaného kajúcnika je ťažký zločin. A dúfam, že budú tieto praktiky tvrdo potrestané.
Prezidentské voľby sa blížia... A ja že odkiaľ to ten Matovič s Lipšicom tie praktiky majú a ajhľa, z kolísky demokracie a otrokárstva :-)
A to, že u starého Bidena našli tajné dokumenty, z toho nie je žiadne obvinenie? No kuknime sa!
Rozkaz z oplotenej znel jasne: "Odovzdať!" Cvakli podpätky kontraadmirála Naďa a aj lodičky v kozom paláci :-)
Tu je právna analýza, keď sú redaktori Pravdy takí nesmelí a nepriebojní :-)
....ja si myslím, že nie hlasy ale basy! A nafurt.
A pokladníkom bude opäť Gabo? :-)
Odporúčame