:-))))))))))) Dobré, pobavil som sa! No ale ešte chýba info, že u Putina sa našla v smetnom koši ohlodaná kosť ukrajinského batoľaťa :-)))))
:-))))))))))) Dobré, pobavil som sa! No ale ešte chýba info, že u Putina sa našla v smetnom koši ohlodaná kosť ukrajinského batoľaťa :-)))))
On a Strižinec? Čo si šiši, on je len taký jednoduchý dedo niekde z Hornej Dolnej.
Keď bol Orbán na pohrebe Miklósa Duraya tak tu mnohým, tebe podobným existenciám trhalo žily.
...ono je jedno, kto je "tzv. šéfom NATO". Skutočný šéfovia sedia v Pentagóne.
To vy bača nemyslíte :-)
To si fakt tak naivný, alebo je to ešte horšie? :-)
...dnes nemajú kam. A do Ruska by som im neradil :-)
„Bolo by veľmi logické, aby viedol Severoatlantickú alianciu niekto, kto má skúsenosti s jednaním s Ruskom a kto rozumie ruskej logike a mentalite,“
To akože Čaputová? :-)))))))))))))))
... to, že sú platenými a vydierateľnými lokajmi strýka Sama.
Myslím, že ten Imrecze spácha pred voľbami harakiri. Je v bezvýchodiskovej situácii. Teraz ho poriadne držia za gule Matovič s Gambatým, no a po voľbách mu hrozí, že "spadne klec". To sa asi nedá rozdýchať...
Ha-ha-ha-ha... rozviazali ruky? Si na práškoch? :-))))) Oni ich zaúkolovali pozatvárať opozičných predstaviteľov. Mimochodom cca pred mesiacom Matovič verejne vyhlásil, že má dôkazy o Sulíkovej korupcii. Nuž sa teda pýtam, kde sú OČTK s tými rozviazanými rukami? Ako to, že idiot takéto niečo vyhlási a nepodá trestné oznámenie, nie je to tiež trestné? No kde sú tie rozviazané ruky? :-))))
Na českej oplotenej si mädlia ruky. Ten nový český Švejk jede ja švýcarské hodinky!
Už len za toto si zaslúži Matovič doživotie: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/56751…
...nuž lebo skutočný kajúcnik by mal dosať zníženie trestu a nie milióny a luxusné dovolenky v Emirátoch, vieme?
On toho má za tými ušiskami zrejme viac.- Za také veľké uši sa toho zmestí :-)
No a ako sme si už zvykli, jediným svedkom bude Lajo Červenokakačka :-)
Preboha čo je na tých voľbách predčasné? Veď tá špinavá mafiánska chamraď tam bude takmer do termínu riadnych volieb. To je výsmech občanom a demokracii. Voliči dobre si zapamätajte túto opičiareň súčasných koaličných strán!
...veď preto máš taký priliehavý nick :-)
Ja neverím ukrajinským rozprávkam a americkým a EÚ-klamstvám. To je výsledok mojich skúseností.
...od vzniku tejto teroristickej organizácie
Odporúčame