...bla-bla-bla... :-))))
...bla-bla-bla... :-))))
Nerozumiem, prečo je niekomu ľúto vietnamského smrada, ktorý mal na ruke hodinky za 2 a pol mega, za jediný deň minul v Paríži 200 tácov a zdefraufoval vo Vietname cca 4 miliardy. A tiež neviem, prečo ho Nemci nevydali na oficiálnu žiadosť Vietnamu. Žeby korupcia v Nemecku?
Ruskí športovci by mali všade súťažiť pod svojou vlajkou. Zakazovať im to a dokonca im zakazovať súťažiť bola je prax nacistického Nemecka a Ukrajiny.
Je to chvalabohu tvoja hlava s takýmto mozgovým vybavením a nie moja :-)
...teraz je asi na dlhodobej dovolenke. Od februára 2020...
Stiahol som si jeho fotku s úprimnou a dôveryhodnou tvárou, Nalepím ju na špajzové dvere, nech tam nechodia vnúčence babke na čokoládu, banda jedna maškrtná! :-)))))
Pre vašu informáciu súdruhovia nezávislí novinári. Zo "západných vyspelých" krajín v KHL hrajú:
46 Kanaďanov,
16 Američanov,
8 Slovákov
3 Česi,
5 Švédi,
4 Lotyši,
1 Japonec,
1 Slovinec,
1 Francúz,
1 Nemec
1 Fín.
Je to len ďalší z nacistických prejavov Ukrajiny.
Mafia je stále pri moci. Stíhaná bude po voľbách, vydrž!
...každý siedmy má psychické problémy a väčšina sa nelieči. Je to možné, ale myslím si, že v parlamente to bude každý druhý. Prečo ale psychiatri mlčali, keď bol pacient, čo mu tatko zožral kožku z kuraťa, dokonca premiérom?
Hrajú tam Američania, Kanaďania, Česi, Švédi...
...presnejšie by asi bolo ruskú špeciálnu operáciu... Podpora vojny určite nie.
Každá palica má dva konce. Teda kto nepodporuje vojnu na Ukrajine, podporuje vraždenie etnických Rusov na Ukrajine nacistami.
A Tódová ako prišla k luxusnému bývaniu už vysvetlila?
Prečo tu toho vola stále propagujete?
Daj si kávičku a pusti si toto klamstvo: https://www.youtube.com/watch?v=QxcB0PI4ZLg
...rozmýšľam kde bol, keď Američania napadli Irak, či Afganistan.
Tak neviem kto je sprostejší, Hašek? Či tento NATO-šašek...?
Matišák, stačil prvý odstavec a bol som sa vyvracať. Ďalej som nečítal...
Daj si pozor chlapče. Byť GP, tak tieto obvinenia zoberiem vážne, vytiahnem ťa za uši z anonymity a postavím pred súd. Rozumel si dobre čo sa ešte môže a čo je trestný čin?
Odporúčame