...priznanie je vždy poľahčujúca okolnosť :-)))))
...priznanie je vždy poľahčujúca okolnosť :-)))))
Už iba idiot verí ukrajinským správam a vyhláseniam. Takže kto chce, nech sa zaradí...
Dúfam, že bude Biela chyža nasvietená na dúhovo.
Predpokladám, že keby tu bol článok o Putinovej dcére a vyskytli by sa tu nie príliš lichotivé komentáre, tak by sa tak nemazalo, že mám pravdu admin? :-)
Pažravosť po súkromnom vlastníctve ľudstvo zabije. Tam sú všetky korene zla.
...akurát si sa predstavil, gratulujem, kuknem niekde do múzea ako vypadáš :-)
Ten ženích to je kultúra, ruky vo vrecku ako keby hral vreckový gulečník :-)))
Chcete vedieť výsledok? Ja už ho viem a to nie som žiadny prorok :-)
Klaňať a skláňať je rozdiel pán redaktor :-)
Nuž ja navrhujem potom premenovať OBSE na NATO. A môžu tak urobiť hneď v Poľsku :-)
...a potom vytiahlo ukrajinské ministerstvo ruku zo šerbľa a vytiahlo odtiaľ niečo zelené :-))))))
"...vysmiata ako lečo"... To je teda novinárčina fujtajbl !
...slepačiu polievočku :-)
Keď to povie zástupca vynálezcov koncentračných táborov (okrem iných vrážd a genocíd po celo svete), tak to má svoju váhu ...
Nerozumiem tým smiešnym policajným manévrom so samopalmi, guľometmi, vysielačkami, nepriestrelnými vestami, kuklami a granátmi. Veď sa nejedná o podozrivého z hromadných brutálnych vrážd či kanibalizmu. Alebo sa tomu Kusému vyhrážali zastrelením mimozemšťania? :-)))))
Nerozumel som dobre. Ukrajina "žiada" o pomoc, alebo "prosí"?
Ja som to síce nepozeral, ale chcel som to pozerať. Ja by som mal vyfasovať od nášho nezávislého súdnictva len podmienku...:-(
Odporúčame