A toto sa demokratickému adminovi prečo nepozdávalo?
Konečne nezávislá televízia! :-))))))) Raz dávali namiesto Pročka Čarnogurského a šéf spravodajstva musel spáchať rituálnu seppuku nenaštarovanou motorovou pílou. Teraz si dovolili dať Fica na sneme a len sa tak zaprášilo po nasledujúcich osobách: Mária Hlucháňová odchádza z funkcie riaditeľky sekcie spravodajstva a publicistiky RTVS. Svoje funkcie opúšťajú aj Alfonz Šuran (intendant RTVS :24), Peter Nittnaus (šéfdramaturg RTVS :24) a Andrea Fajnorová (vedúca odboru televízneho spravodajstva a aktuálnej publicistky). Predpokladám tiež, že zneuctená kamera, ktorá Fica snímala bola rozbitá americkým 5 kilovým kladivom a Matovičovi bola poskytnutá rýchla psychiatrická a antistresová pomoc :-)
Veď som bol nanajvýš ohľaduplný, slušný a ľudský.

