Neviem, či sa mám smiať od smiechu, alebo až plakať :-)))) Tí Rusi zase majú armádu v žalostnom stave, branci sa chystajú prevziať moc v Rusku, nechcú bojovať a utekajú z Ruska, Kremeľ nemá peniaze na financovanie vojny atď. atď. Naopak Ukrajinci majú armádu vynikajúcu, milujú Volodymyra, ani ich nenapadne utiecť pred vojenskými vlasteneckými povinnosťami a peňazí majú toľko, koľko chcú. Alebo koľko USS chce? :-)))))

