Ja nerozumiem tým trestom za prekročenie rýchlosti. Kedysi išiel vodičák do "čistiarne" za prekročenie rýchlosti o určitú hranicu. Dnes je maximálna sadzba 800€. To si schválili poslanci pre seba? Je smiešne, ale aj nebezpečné, ak potom ide zbohatlícky zasran, alebo sám zbohatlík po diaľnici 240 a ak ho zastavia policajti, má na sedadle pripravených 800€ a ešte dá policajtom aj 50€ na kávu...


