...agenti KGB likvidovali vojakov, ktori sa zucastnovali bojov II. svetovej vojny? No tysi iný génius :-))))
...agenti KGB likvidovali vojakov, ktori sa zucastnovali bojov II. svetovej vojny? No tysi iný génius :-))))
Keď nenastúpia poprední, tak nastúpia pozadní....:-)
Tých, čo si dovolili hrať tenis s Medvedevom by nemali pozatvárať v rámci novodobých olympijských myšlienok?
...to si vymyslel sám, nikto ti nepomáhal? Ak áno tak bež na psychiatrické vyšetrenie a daj si zmerať IQ... ak je vôbec merateľné :-)
Trocha sa pouč. https://slobodnyvyber.sk/dnes-si-pripominame…
Nadobudol som dojem, že nie je dôležitá nejaká Ukrajina, o ktorej sa tí, čo ju dnes ospevujú vyjadrovali pohŕdavo s dešpektom, ale dôležité je byť proti Rusku. Taká je snaha médií a vládnych lokajských proamerických handier. Deti dnes viacmenej povinne chodia na návštevu bývalých koncentračných táborov, aby videli, čo dokáže nacizmus. Myslím, že by tie isté deti mali tiež povinne chodiť na Duklu a Slavín, aby videli, ktorý národ týmto beštiám zakrútil krkom a čo ho to stálo. Matišák, ty by si tam mal chodiť 2x denne...
Tí súdruhovia sponzori sponzorujú šport alebo politiku?
...podľa ukrošského generálneho štábu a podľa Alzáčika určite :-)))
Možno si nepostrehol, že je rozdiel medzi mienkou a činmi :-)
Ak Ivan vystrelí zo vzduchovky, všetci budete schovaní v kukurici, hrdinovia :-))))))
Chlapče tvoja mienka je ako prd vo víchrici :-)
Našťastie nie som klientom Orange a nemám ani škodovku. V opačnom prípade by som auto predal a zmenil operátora. Naposledy som takýto krok urobil, keď sa nejaký šašo zo Sedity vyjadroval vulgárne o tých, čo sa nechceli dať očkovať. Odvtedy sa v mojom nákupnom košíku žiaden ich výrobok neobjavil... Šatan a spol. u mňa získali mimoriadny kredit. Vedia vôbec tie hovädá, zo zahraničných korporácií, koľko hráčov z USA a Kanady hrá v KHL?
Cool? Pokrkvané kvádro z frcu a vietnamské tenisky! :-)))))))))))))))) Vám už načisto hrabe!
Ja by som vedel kam patrí :-)
„V žiadnej normálnej krajine sa nedeje to, aby sa o prokurátoroch či sudcoch hovorilo ako o mäsiaroch, gestapákoch alebo zvieratách."
To asi preto gambatý, lebo v žiadnej inej krajine takáto banda nevyčíňa.
No prvý krát čítam, že hlúpych Čechov, Švédov či Fínov nahradili Američania a Kanaďania :-) Tomu sa vraví do poslednej degenerovanej mozgovej bunky proti Putinovi :-DDDDD
Je možné, že to dopadne tak ako s ruskou ropou. Westinghouse nakúpi palivo od Tvelu a idiotom v Európe ho predá s 10 násobným ziskom. Nech si ten Putin nemyslí... :-)
Priamo od Chucka z NYT, neuveriteľné :-)))))))))
...to vieš kuciakovci :-)))
Nechápem, prečo nejaký redaktorík nezdvihne zadok a nejde do ÚJV Řež alebo do VUJE Trnava a nespýta sa na problematiku a riziká zámeny paliva iným výrobcom pre VVER 440 ako je súčasný ruský Tvel. Strýček, ktorý sa dostal do funkcie vďaka tatovi o tom veľa nevie...
Odporúčame