Takže ten kto vykuroval bazén a prestane, ušetrí 15%, pričom mal ročnú spotrebu 8000 kWh a teda bude mať nižšiu cenu ako babka s dedkom s ročnou spotrebou 1500 kWh, ktorí neušetria, lebo šetrili už doteraz? No ten Sulík a spol. to sú iní géniovia!
Takže ten kto vykuroval bazén a prestane, ušetrí 15%, pričom mal ročnú spotrebu 8000 kWh a teda bude mať nižšiu cenu ako babka s dedkom s ročnou spotrebou 1500 kWh, ktorí neušetria, lebo šetrili už doteraz? No ten Sulík a spol. to sú iní géniovia!
Ježišikriste Trussová, to je tá ťava, čo tvrdila Lavrovovi, že Británia nemôže nikdy uznať ruskú zvrchovanosť nad Rostovskou a Voronežskou oblasťou :-)))))))))))))
....ááále tak im treba, aj my máme vo vedení štátu také stádo tupcov. Najväčšia radosť je škodoradosť :-)
Pekná fotečka. Ukrajinský banderovec s americkým raketometom v slnečnicovom poli a nalešteným tureckým melónom v ruke .-))))))
Tipujem, že táto sprostosť pôjde na titulku TIME :-))))))))
...a toto bolo o čom? :-)
...aj to bude, keď udrú prvé mrazy. Aj ty rád vyvalíš svoj jazyk :-)
... Ja som dokonca nezabudol ani na jeho nabaľovanie vo FNM.
A teraz ešte napíš, čo si týmito somarinami chcel vyjadriť. Tvoje myšlienkové pochody sú podobné ako pohyby v hrubom čreve po fazuľovici. A aj výsledok je rovnaký, smrad...
Je potrebné bojovať za americké záujmy do posledného Ukrajinca a poslednú molekulu zemného plynu v Európe. Príkaz znel jasne...
...Budaj. V domnení, že sa jedná o bylinožravca :-)
Dúfam, že nasledujúci teambuilding budú mať už v širšom okolí Leopoldova...
Toto sa nazýva slovenská vláda? Počuli ste za vlád Smeru, žeby vláda nepracovala ako jeden celok ale ako stranícki súkromníci? Hnus!!! Treba ich rýchlo hnať od válovov a pozatvárať tam, kam patria, banda všivavá!
To je tá istá Alla Pugačovová, ktorá utiekla nedávno z "Putinovho" Ruska, ako tvrdili objektívne nezávislé noviny? :-)))
23 ročného Volodymyr nepovolal brániť banderistan?
Myslíš, že teplý plagiátor na ministerstve školstva je lepšia trefa?
...žasnem, naozaj môže byť niekto až tak tupý?
To preto, lebo banderovci kradli.
Odporúčame