Matišák je to úplne opačne, Rusko odkázalo NATO že neprejde. A aj dokázalo :-) Inak medzi nami, ľudia už majú plné zuby Ukrajiny a NATO! Aby vás vojnových štváčov o chvíľu nehnali...
Matišák je to úplne opačne, Rusko odkázalo NATO že neprejde. A aj dokázalo :-) Inak medzi nami, ľudia už majú plné zuby Ukrajiny a NATO! Aby vás vojnových štváčov o chvíľu nehnali...
Pokiaľ ho nezabije na psychiatrickej klinike vrátnik lopatou, nebudeme mať pokoj :-(
Abatiša :-))))))
...Ferko by mal asi na jeseň zase prísť, aby neboli odpadky do výšky III. poschodia...
...to musel byť riadny kaliber :-D
Teda obyčajný zemiakový šalát.
Už viem čo si urobíme v nedeľu na obed: ruský šalát a americké fašírky :-)))))))
...a Budajove nové heslo asi bude Medved2022
Mali by jej zmeniť heslo na: KompaIQ02022
Podľa tvojho pravopisu je zrejmé, že sa jedná o inteligenta :-)))
Ešte raz pre tých sprostejších. SPP je štátna firma! A ak má štát peniaze na Naďove sprostosti a Ukrajincov, tak ich má mať v prvom rade pre svojich občanov a daňových poplatníkov, už tomu rozumieš?!
Dobre si rozumel tomu čo som napísal? 100% vlastníkom SPP je štát. A ak štát ako taký, chce v tejto dobe zarábať na obyvateľstve, tak je to jemne povedané svinstvo. Peniaze na nepotrebné hračičky plešatej opici na ministerstve útoku vo výške takmer 2mld € sa bez váhania našli...
Takže štvorročná zmluva... A bude v tej zmluve aj klauzula, že ak sa náhodou cena plynu počas tohto obdobia zásadne zníži, bude to mať dopad aj na "zmluvné ceny"? Ono pán Sulík, totiž 100% akcionárom SPP je Ministerstvo hospodárstva SR!
Myslím že je...
Myslím, že tvoj brat Old Satterhand a gambatý Old Firehand vedia o tej vražde podrobnosti.
Po voľbách sa vyšetrovanie obnoví a niekomu bude poriadne horúco.
Ty Stanko nikoho naštvať nemôžeš. Len pobaviť :-)
ZSRR je čo Zbor Slovenských Redukovaných Reproduktorov? :-DDDDD
Valdis dnes sa ideš roztrhať :-DDDDD
Ja si myslím, že je to seriózna ponuka. Pre všetkých.
Valdis zdá sa, že vám Ušatý osobne kontroluje výkony :-) Švácaš tu jednu sprostosť za druhou, len aby si mal zmluvný počet príspevkov :-DDDD
Zdá sa, že to bola dobrá trefa a v skladoch s múníciou nezostali ani broky do vzduchovky. Preto si dal Volodymyr konskú dávku bieleho prášku :-))))
Odporúčame