Je to doktor Jekyll a pán Hyde :-))))
Je to doktor Jekyll a pán Hyde :-))))
Opäť hlúposť. Rusi mali v pláne ísť na Berlín cez Poľsko. SNP zmenilo ich plány. Nebyť ruskej pomoci SNP, tak je Slovensko vykúpané v krvi.
Pre tvoje info v roku 1989 bol zahraničný dlh celej ČSSR cca 6,2 mld. USD. Aktíva ČSSR v zahraničí boli približne v tej istej výške.
Dnes? Len Slovensko má dlh cez 60mld USD.
Ešte si si stále istý, že socializmus skrachoval? :-)
Súdruh František Mravec správaj sa slušne! :-))))
Všetko sú to drísty! USA vznikli agresiou, rozširovali sa agresiou, vládli agresiou a vládnu agresívne ! Oni inak ani nevedia !
Chceš niečo doplniť? :-)
Ja už som bol tiež obzrieť zopár súcich kandelábrov...
Si si istý, že Rusi uvalili sankcie na EÚ a nie naopak?
...a ako dôkaz sa choď pozrieť na Duklu alebo na Slavín...
A potom sa choď popýtať do Kremničky, na Poniky, Tisovca, Nemeckej, Ostrého Grúňa a na mnoho ďalších miest, kde vyčíňali tvoji dnešní spojenci.
Kudrin? :-)))))))
Skôr ako Rus zomrie od hladu, ty zdochneš od hladu, zimy a potme....
Ocas stretol ocasa :-)
Je to tak. Tie zrná boli modro-žlté... :-)))
....a aké pravidlá máš na mysli?
Pán expremiér aj tie prasce po 4500.-€ pre vás chováme. Z vašeho čistého chovu! :-))))))))))))
...to je len taký štátnický pohľad idiota :-)))))
Tí Ukroši sú ale prefíkaní :-)))))
Takže opäť taktický ústup z Lysičanska na vopred pripravené pozície :-)
Keby sa dala hlúposť premietať, tak mohol zobrať Krištáľový glóbus :-)
...vidíš, to je presne ten dôvod, prečo sú Rusi na Ukrojine :-)
Odporúčame