Plná pamperska ho stiahla k zemi :-))))
Ukrajina plánuje obnoviť mierové rozhovory s Ruskom až koncom augusta po tom, ako vykoná protiútoky.
No takto súdruhovia, aby ste sa neprerátali, to už nemusia byť žiadne mierové rozhovory, ale podpis kapitulácie.
...ešte že ťa tu máme úderníček :-)))))
Ale prezradím ti. Putin sa spokojne hojdá v hojdacom kresle, fajčí drahú cigaru a popíja špičkový arménsky koňak, zatiaľčo my by sme sa mali pomaly obzerať po dreve na zimu...
Matovičova Cosa Nostra. A ak sa raz, čo dúfam, dostane Kolíková do basy, dal by som ju do mužskej časti. :-b
Ukrajinské hodnoty podľa Volodymyra Zelenského sú európskymi hodnotami a vstup Ukrajiny do EÚ je "najväčším prínosom pre budúcnosť Európy za mnoho rokov".
Hrôza ma opantala pri tej predstave...
A koľko medveďov je v SR únosné tolerovať? 3000, 5000, 10 000, 50 000...? Viete to s Budajom?:
Aj sa za tie svine ochkalo v kozom paláci a Ušatý ich povýšil. Dobré nie?
Kedysi medvede poľovníci lákali na konskú mrcinu. Ale o tom zrejme v kotolni nevedia :-)
Aj Chorváti, či Turci alebo Gréci sú vydierači, majú more bez vlastného pričinenia a my máme prd baraní :-)))
...nebudeš ty Albrightovej rodina? :-)
Fúzikatá Oršula ťahá do európskeho bordelu samé ekonomické esá. To nám bude sveta žiť...
...ak budeš mať trojmetrovú bradu z toho čakania tak napíš :-)
Myslíš, že bude mrznúť vláda, poslanci a Zuza? Som pesimista. Oni sa o svoje mastné črevá postarajú...
Dúfam, že "ľudskoprávne" organizácie začnú ostro protestovať. Weisenbacher ideš!!!!
Ale toho Putina ruinujeme kristušád!
...to je fakt. 100% úspešnosť nemá ani Rehák Štefečeková v trape :-)
To je problém, pretože Matovič je OĽaNO a OĽaNO je Matovič. Matovič je veľmi zákerný a pomstychtivý človek. Určite za tie roky čo v politike je nazbieral veľa špiny na svojich súčasných súpútnikov v terajšej tzv. vláde. On sa nezastaví pred ničím. Len pred bránami blázinca alebo basy...
...asi tak ako rajčiny s fazuľovou kašou :-)
Opica by mala požiadať o nezištnú pomoc odborníčku na digitálne technológie Remišovú :-D
Odporúčame