Presne! Pamätám si jeho slávny status: Dnes úspešný deň, nas*al som kopu ľudí v mojich obľúbených teniskách. :-))))
Presne! Pamätám si jeho slávny status: Dnes úspešný deň, nas*al som kopu ľudí v mojich obľúbených teniskách. :-))))
Prvá vec, ktorú by som ako nový minister vnútra urobil je, že by som 5 minút po vymenovaní nechal zatvoriť polovicu súčasnej vlády, na čele s Matovičom do kolúznej väzby. Aby nezdrhli. Lajo by určite dosvedčil ako to celé bolo :-)))
Stačí troch sedliackeho rozumu. Ak danej problematike nerozumiem, tak sa poradím s odborníkmi. Je veľa odborníkov na našich vysokých školách a výskumných ústavoch príslušného zamerania, ktorí vedia nájsť riešenia. V takom Rakúsku veselo regulujú lovom aj kamzíky a svište. A medvede im vôbec nechýbajú.
...z idiota nikdy ministra neurobíš.
Už dnes je pre mnohé vrstvy obyvateľov pivo takmer nedostupné. A vyzerá to tak, že sa pomaly pivo prestane piť. Najskôr v reštauráciách a krčmách, neskôr sa prestane nakupovať aj v hypermarketoch. Ťažko rozumieť cenotvorbe nenažratých podnikateľov. Aj plnotučné mlieko plné smotany sa od chovateľov vykupuje cca po 35 centov za liter a v hypermarketoch ide cena litra bielej odstredenej vody s prímesou rastlinného oleja v akcii po 89 centov. O masle a smotane ani nevravím....
Bacha na Honza, ja by som bol opatrný... Teda "rómsky" strik, alebo "osadnícky" strik. Ani nevieš, ako sa môžeš dostať do basy :-)
Medveďa necháme vyhladovať!
Tak je to správné soudruzi, tak to má být! :-))))))
...to museli byť kedysi poriadne šlehy do hlavy :-)
Smutné následky...:-(
Ďakovné telegramy a SMS-ky posielajte Naďovi...
Zaujímavé, že správcovské spoločnosti nestratili, ale získali. Minimálne poplatky z vedenia účtu. Dobré ránko sporitelia, budíček!
Congratulations! :-)))
Óóó... klavíristovi prišli traja spoluhráči :https://www.youtube.com/watch?v=oua0Puihrkc
:-))))
Má pravdu. Nato aby niekto nechal krajinu zapelešiť medveďmi tak, aby sa ľudia báli vyjsť na ulicu je treba veľa odvahy.
Svetlé príklady" Korčok, Naď, Valášek, Kiska, Heger,...
...inak spriatelená krajina je to len pre dnešnú vládu zapredancov a zopár magorov. Dokonca aj sám veľký Old Satterhand sa o USA vyjadroval pred voľbami nelichotivo :-)
...v nicku máš na prvom mieste "z". Rob s tým niečo :-)))))
Každý, kto študoval, či bol na stáži v USA či GB, by mal mať zamedzený vstup do vládnych štruktúr. Je tam obrovské riziko, že je to agent cudzieho štátu.
Dnes sú ľudia už natoľko zmätení, že ani nevedia ktorý minister z dnešnej vlády je najväčší k..... V každom prípade je Budaj dobrý ašpirant.
Odporúčame