... ja by som to zhrnul: Agent cudzej mocnosti.
... ja by som to zhrnul: Agent cudzej mocnosti.
Včera som niekde v éteri začul nejakého magora, že dnes je taká doba, že kritické myslenie nepostačuje, preto je nasadená cenzúra. Onemel som od úžasu asi na dve hodiny....
Ja mám dojem, že tie údaje sú platné pre zvyšky obkľúčenej ukrajinskej armády...
...a možno aj nejaký cintorín zlikvidovali :-)
Hlupáci to mávajú jednoduché. Čo je americké je dobré, čo je ruské je zlé...
A prečo sa chceš brániť proti Rusku?
Celkom dobre si toho Krúpu nazval :-)
Patriot je tak dobrý akurát na vrabcov, aby nechodili sliepkam na zrno. Izrael tento systém využíva proti Hamasu, ktorý má rakety vyrobené viacmenej na kolene. Aj tak tretinu z nich nezachytí :-)
Ak niekto zamedzuje prístup k informáciám a vytvára cenzúru, sa de facto priznáva, že klame.
...aháááá, tak to je ten dôvod, že nepripustil žiadne pripomienkovanie zmluvy s Američanmi!
Už mi svitá... :-)))))
Mohol by si, ale to by si musel spadnúť z veľkej výšky rovno na hlavu :-)
Myslíš, že urážaním to vyriešiš? Fakty tým neprebiješ :-)
Ak by si trúfol Naď na diskusiu s Blahom, čo si netrúfne, len chlpy by z Naďa lietali :-)
Chlape, ak by som si ja mal vybrať dementa podľa IQ a vzdelanosti medzi Naďom a Blahom, tak si vyberám Naďa :-)
Naď: "Vlastizrada je jeden z najzávažnejších trestných činov, aké náš Trestný zákon pozná. Možno sa ho dopustiť rôznymi spôsobmi, medzi ktoré však nepatrí výkon ústavnej funkcie ..."
To mu kto poradil, Kolíková? :-))))))
Prečo je na tej fotke na stane nápis "WELCOME"?
Vyzerá to ako fotka z Kychyne, či Sliača :-)
Dobre mu tam Ľuboš vytrel kocúra :-))))))
Ani sa nedivím, že Naď má barbus na papuli :-)
Nie obyčajný folklór, ale americký :-)
Ja aj pochybujem, žeby Rusi zobrali do zajatia niekoho z Azova.
...to je len taký zaužívaný americký folklór.
Odporúčame