...aspoň voľačo :-)))
...aspoň voľačo :-)))
.... Sloboda slova neznamená právo klamať.
Páni fašisti, ak dovolíte, ja sám si rozhodnem, kto mi je dôveryhodnejší a kto vraví pravdu. Vy traja s tým ukrošským tajtrlíkom to určite nie ste!
...prečo nie, keď to prežil Kim Čong-unov strýko, ktorého zožrali psy :-)))))
... čo takto urobiť napríklad rozhovor s Prof. Petrom Staněkom?
Na to treba ale gule P. Lauková :-)))
...treba čertom vypnúť ruský plyn pod kotlami :-)))
Treba sa opýtať "aktivistov" a umelcov Ľuboša Lorenza a Petera Kalmusa...
Jednoduchšie sa to ani vysvetliť nedá :-)
...múdro píšeš :-)))
Ty to máš dušička nejaké zložite v makovičke :-)
Dnes sa mi snívalo, že mi volal, tak ako všetkým Volodymyr. Vynadal mi, že ako to, že ešte stále kúrim ruským plynom....
Vieš aký je rozdiel medzi trollom a hlupákom? Troll píše sprostosti za peniaze, hlupák z presvedčenia :-)))))
Aj tak si myslím, že sme lepší, máme sprostejšiu :-)
A to si kde vyčítal ty dobrák? :-)
Dobre si to pochopil. Ešte si zabudol na jedno. Putin vyslal na Ukrajinu s bandaskou Petrova a Baširova, aby to tam pokropili trocha novičokom. Toto všetko by si mal povinne myslieť slušný a bohabojný občan EÚ :-) Máš za 1*
Bolo by zaujímavé, ak by teraz boli voľby aj u nás. Či by bola táto vládna svoloč, páchnuca od amerických výkalov zvolená. Orbán bude zvolený opäť určite
Závidím Maďarom Orbána.
Predýcha to admin?
...ale neuveriteľne drahá. Nakupuj, dobre ti radím :-)
Pán je rasista?
... pána Putina do tvojej "demokratickej" Európy už nič nie je :-)
Odporúčame