...asi to bude naozaj silná káva, lebo je to už nedostupné.
...asi to bude naozaj silná káva, lebo je to už nedostupné.
Až teraz svet uvidí, čo sú naozajstné sankcie.
Ton vieš, takto dnes vyzerajú skoro všetky oficiálne informácie :-) Lož, klamstvo a dezinformácie.
Keby nebol chudák generalissimus Nagy na maródke, už sme to mohli mať vyhraté!
Ako vždy. Na každej vojne sa nabalia Američania.
Tie hrdinské reči o sankciách a "odstrihnutí sa" od plynu a ropy pramenia zrejme z toho, že im Rusi ukázali v rámci protisankcií budúce faktúry za tieto komodity. Ono to bude ale zo strany Ruska podobné aj s dodávkami iných komodít - kovov a vzácnych plynov. Rusi sa síce budú dočasne voziť na Ladách, ale my o chvíľu na drevených tragačoch...
Mal som vytvorenú predstavu o hĺbke tuposti poslancov Lajna. No po tomto pohlavnom akte týchto mladých súdruhov posúvam dno oveľa nižšie :-)))))))
Ešče sa furt šťčepí? A ja že sa už len strílá....
Čo sa týka tých prognóz. Čas ukáže, kto je víťaz a kto porazený. Bohužiaľ Slovensko dopadne veľmi zle. To je už teraz isté. Dovážame potraviny, predali sme energetické podniky, telekomunikácie, sme závislí na automobilovom priemysle, zdravotníctvo na kolenách, idioti vo vláde, v parlamente, vlastizradcovia vo vrcholových štátnych funkciách....
...ako si sa krásne priznal koho si volil :-)))))))
Samozrejme ty šašo vo výslužbe :-)
Neviem, či sa niekto zamýšľal nad jednoduchým faktom - čo by tak Rusi mohli chcieť na hospodársky a ekonomicky Západom vykastrovanej Ukrajine, ich astronomické dlhy? To, čo hľadali Američania v Iraku chápem - ropu...
Takže mi naozaj vychádza, že Rusi sa boja o svoju bezpečnosť a Západ preto tak šalie, lebo jeho 8 ročná snaha dostať vojenské základne na hranice Ruska vychádza nazmar. Z toho istého dôvodu bol cirkus aj okolo Bieloruska a pokus o prevrat v Kazachstane.
...no ja by som si nebol taký istý kto podporuje vrahov.
...ja by som skôr tipoval nejakých ukrajinských ostreľovačov. Na Majdane si to vyskúšali ako to funguje, keď strieľali do policajtov a aj do demonštrantov, len aby rozhoreli vášne. Rusi nemajú žiaden dôvod strieľať do civilistov, tobôž do detí. No ako všetci vieme, bezdôvodne sa nič nedeje.
Predpokladám, že menovaný ukrajinský súdruh a súdružka nechodili na hokej s irackými vlajkami, keď USA špinavo prepadli a olúpili Irak a dodnes sa ich iracká vláda nedokáže zbaviť. Pritom Irak nebol priamym susedom USA, ktorý by ich ohrozoval. Išlo len a len o lúpežné vraždenie. No ale drahí súdruhovia na Západom ekonomicky vykastrovanej Ukrajine Rusi naozaj nemajú čo brať, jedine ich astronomické dlhy a biedu.
...a kde si tam videl Rusov?
...takéto teplo nás nezohreje :-)
Hneď zajtra idem kúpiť najväčšiu fiskars sekeru akú majú, motorovú pílu, brúsku na reťaze, sud benzínu a bandasku mazacieho oleja.
Odporúčame