... aj Giordano Bruno sa odmietol vyjadriť diplomaticky, lebo veril svojej pravde. Ani Hus neodvolal.
... aj Giordano Bruno sa odmietol vyjadriť diplomaticky, lebo veril svojej pravde. Ani Hus neodvolal.
Že vraj sa má obal prelepovať s názvom "Ukrajinská". Očakáva sa v našom Idiotstane zvýšenie predaja :-)
Tebe sa tuším takéto praktiky pozdávajú.
Pozdrav Sláva Ukrajine! začala používat Organizáícia ukrajinských nacionalistov a Ukrajinská povstalecká armáda (banderovci) na čele ktorej stál Stepan Bandera.
Stačí kámo?
...to, že bol jedným z géniov minulého storočia. Ale sa ti zrejme nebude pozdávať :-)
Ja sa zrejme na rozdiel od teba zamýšľam nad všetkým. A TO JE LEN DOBRE.
...vidím chlapče že aj o Leninovi vieš asi toľko, čo si si prečítal v prvých odstavcoch Wikipédie :-)
Ak sa mládenče potrebuješ trocha zorientovať, tak si prečítaj napríklad toto a zamysli sa nad tým: https://zemavek.sk/co-potrebujete-vediet-o-u…
Chlapče normálne by som sa hádal, že si Matišákov príbuzný :-)))))
Pre tvoje info. Ak by som si mal vybrať komu veriť, či "americkému trojlístku" Čaputová, Naď, Korčok, alebo Putinovi, hádaj koho by som si vybral? Bez váhania...
Pani prezidentka ti povie že je to hoax a Korčok, že to je ruský hybridný útok. Čo iné čakáš.
Nemôže, všetky stránky ktoré tou informáciou zrejme disponujú, sú demokraticky na príkaz oplotenej zablokované.
Nenechal generál Naď zatknúť ruskú posádku? Som v šoku!
Treba si uvedomiť, že Ukrajinci nevládnu dnes Ukrajine, ale cudzie mocnosti, ktoré majú s Ukrajinou svoje koristnícke plány.
Takto sa spýtam, ty veríš u nás neblokovaným ruským stránkam? Ja nie :-))))
Ja mám obavy, že nás Čaputová, Korčok a Naď ako zamestnanci oplotenej zavlečú do vojny...
"... reakcie Číňanov na ruskú inváziu sú medzitým zmiešané a čínska cenzúra ich dôkladnejšiu analýzu komplikuje. Informuje o tom dnes spravodajský web BBC."
Tu sa niekto odváži niečo písať o cenzúre? :-)))))))
Lebo každý chváli napalm...
...to je práve ten problém. Všetko čo robí Rusko musí vyznieť strašne. Preto treba vymýšľať sprostosti. Na jednoduchých to možno platí.
Podozvedáme sa určite ešte o ďalších strašných veciach. Režiséri, scenáristi a herci už určite usilovne pracujú.
...tak, tak, treba prezentovať jednotný názor v zmysle príkazov a pokynov spoza veľkej mláky...
Odporúčame