Nazval ho opicou? Nebude to Naďova rodina?
Ukrajinská armáda vyzvala na sociálnej sieti Twitter všetkých civilistov, aby sa bez ohľadu na svoj vek pripojili k bojom
Takto to urobil aj Hitler na konci II. sv. vojny.
... ja si civilizovaného človeka predstavujem úplne inak ako teba.
Čo som Naď? :-)
Covid za včera zabil viac ľudí na Ukrajine ako ruskí vojaci. Čiže covid je vrah :-)
...ná nech žije :-)
Snívalo sa mi, že tí ruskí výsadkári prišli aj k nám deratizovať úrad vlády a kozí palác... Pekný sen :-)
Lotyšskí fašisti.
Vražda Zelenského? Gašparka nikto v žiadnej rozprávke nezabil :-)
To sú objektívne informácie ako z Ukrajiny.
Však Matišák vie, za kým má ísť :-)
...a navyše Matišákov. Istotne majú korene jeho predkovia niekde v SS
Postavia mu v Donecku sochu. Ako Clintonovi v Prištine...
Kecy typu stiahnite svoje vojská od hraníc nie je dialóg. Za Putinom chodili európsky banditi ako na klavír a pritom sa smerom k ruským hraniciam valili hordy ich vojakov. To mal byť ten dialóg? Rusi dali jasne najavo: stiahnuť vojská z ruského pohraničia a dať bezpečnostné záruky, že Ukrajina nebude členom NATO. O tom mal byť ten dialóg. Namiesto toho Západ Ukrajincov štval do vojny s DĽR a LĽR. V takejto situácii Putin už veľa možností nemal. Alebo sa mal prizerať ako Rusko obkľučujú americké vojská?
Repa ty si pil!
Pozri sa na stránku min. obrany koľko vojenských konvojov za posledné obdobie prešlo cez naše územie smerom na VÝCHOD. Koľko zbraní poslal Západ na Ukrajinu. Pozri si dobre mapu Európy, aby si zistil, že k úplnému obkľúčeniu Ruska krajinami NATO chýba už len Ukrajina a Bielorusko o čo sa v poslednom období banda amerických lupičov za podpory skorumpovaných prisluhovačov vehementne snaží. Rusko, ktoré najviac trpelo v II. sv. vojne a prinieslo v nej najviac ľudských obetí určite po žiadnej vojne netúži. Opak je pravdou! Ale Repa ak chceš mať šancu zahasiť vznikajúci požiar, tak musíš hasiť v počiatku. Všetci takzvaní novinári samozrejme taktne mlčia o skutočnom dlhodobom dianí na východe Ukrajiny, o fašistickom utláčaní ruskej menšiny, o prijatých zákonoch,...
Za posledný týždeň chodili európski tajtrlíci do Kremľa ako na klavír s jediným - stiahnuť ruské vojská z blízkosti svojich hraníc a nepočúvali požiadavky Moskvy. Tu je logický výsledok.
Zdá sa, že Valášek vyhral domácu bitku o počítač :-))))))
Koľko mal v sebe ten tajtrlík? Dve deci, pol litra, liter...?
S tou vakcínou by som dnes nedal zaočkovať ani ukrajinského banderovca, nie ešte deti. Hanbite sa!
Odporúčame