:-)))))))
Jednu vec som nechápal, kde tí chalani brali sily...?
Predpokladám, že ty si padol z mesiaca -:)))
Čo sa to ozýva z toho kozieho paláca? Meee - meee, meee,...
Ešte si počkám, čo vypotí vodkár :-)))
Výborne regulienka! Pán redaktor určite má aj svoj názor ale ten môže prezentovať tak akurát doma v pivnici, keď dobre pozamyká, aby ho nik nepočul. Nenechá sa predsa vyhodiť z nezávislého denníka pre vlastný názor :-)
Nevolaj hneď kamošov...:-)
To by bolo možno aj u nás, lebo by sa to platilo z poistky. Iné však je, žiadať niečo od tohto štátu. Rád by som vedel aj o akú sumu by sa jednalo zo strany štátu, ktorý chcel ručiť pri povinnej vakcinácii za zmržačenie a smrť opichaného. Asi by sme sa nasmiali....
...problémom však je, že možno by si mnoho ľudí zmyslelo vyjsť na prechádzku k úradu vlády :-)
Nemal byť nadpis náhodou: "Hlúpa vicepremiérka poslala vyčítavý list Žilinkovi a urobila si hanbu"? :-)))
...ty si tuším taký jednoduchší, však?
A ešte viac autá však :-)
A o Sulíkovi ako masovom vrahovi ani nehovorím :-)
Stále je dobrá a aj bude dobrá. Ale žeby to bola taká karma za to, čo americkí dementní predstavitelia stvárajú, :-)
Takej propagande môže veriť len primitív.
Boj v kostole sv Cyrila a Metoda v Prahe: Němci pak do kostela přivedli i K. Čurdu, který údajně do krypty volal: „Kamarádi, vzdejte se! Nic se vám nestane! Mně se také nic nestalo.
Robia to preto, lebo majú dobré informácie o tom, čo americký vrah chystá.
Podľa všetkého ukrajinské nacistické oddiely typu Azov podliehajú pod CIA. Majú za úlohu provokovať až do vyvolania veľkého konfliktu. Zelenskyj je odstavený.
...ale na očkovacej lotérii mohol vyhrať aj pol milióna.
Ľudí je na Slovensku cca 5 a pol milióna, medveďov len cez 10 tisíc. No čo je cennejšie? Oľajnácka matematika nepustí...
... najhoršie je, že serú po dvore...
Odporúčame