Aj si čítal ako títo poctivo pracovali? :-))))))
Aj si čítal ako títo poctivo pracovali? :-))))))
No chlapci si boli pozrieť basu zvnútra, po voľbách sa tam nabetón vrátia. Nadlho.
To je ten smrad, čo píše chrochtomile protiruské referáty?
Podľa všetkého americkí udatní námorníci použili pri úniku pampersky :-))))
...len aby sa Zhulíková nevesta doňho nebuchla .-)))))
Zdá sa, že Česi si zvolili podobne hlúpu vládu ako máme my.
Aj SaS má svoju Remišovú? :-)))))))))
Bol si niekedy na Dukle ty trtko?
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/matov…
https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/matov… Vitedy Kollár nežiadal zvolať bezpečnostnú radu štátu :-)
Neviem, prečo nelepia plagáty tým, čo hlasovali proti zmluve. Čím to asi bude? Zrejme niektorá z tých skupín poslancov nezastupovala občanov...
A nechcel by som byť v ich koži, ak nás nedajbože USA zatiahnu do vojny. Potom im naozaj asi pôjde o krk. Ale to si mali uvedomiť predtým. Takisto ako fakt, že mnohým s najvyššou pravdepodobnosťou skončí poslanecký mandát a budú musieť žiť ako obyčajný občania. To im naozaj nezávidím.
Ak si prečítaš po sebe posledných zo dvadsať príspevkov, sám musíš uznať že si vyšinutý magor.
Americké noviny už bojujú týždeň :-))))))))
...asi si videl Bidenovu pampersku :-)))))))))
Súdiac podľa IQ, by mohla ísť z fleku robiť speváčku do skupiny Pussy Riot :-))))))))
Zdá sa, že každý "vyspelý" štát má vo vláde svoju Remišovú :-))))))
:-)))))))) Ten chlap je opitý? :-))))))) Alebo on už nebodaj poslal do Moskvy zoznam dodaných amerických zbraní, cudzích vojsk, vojenské činnosti, dátumy ich ukončenia, ako aj názvy, podriadenosť, počet vojenských útvarov, ako aj druhy používaných zbraní a vojenského vybavenia?
Myslím, že Kollár si osobne odhlasoval ortieľ. Do parlamentu sa nedostane a v Hlohovci ho po tomto hlasovaní za primátora nebude voliť ani besný pes! Karma je zdarma :-)
Myslím si že tí poslanci, ktorí zastupovali občanov SR sa báť nemusia. A tí ostatní? Tí mali rozmýšľať pred hlasovaním.
Hlasovanie je zverejnené na stránke NR SR.
Odporúčame