... a ešte na tie prasce po 4500€ za kus, na to čo hovoríš? :-))))))
... a ešte na tie prasce po 4500€ za kus, na to čo hovoríš? :-))))))
Matovič sa kedysi chválil, že len požičal kamošom asi 10 miliónov, ktoré mu nevrátili. Čo ty nato lajno?
Treba toho Kiskovho rektoskoka vyhodiť a podať naňho trestné oznámenie.
Nie slová, ale činy. Táto fašistická banda si dala dokonca aj elektronický koncentrák navrhnúť!
Teda neočkovaní už nebudú musieť platiť zdravotné poistenie?
Snívalo sa mi, že v nemocnici bol na JIS-ke jeden neočkovaný cigán. Keď ho prepúšťali, prišli za ním, ako býva u nich zvykom, bližší aj vzdialenejší príbuzní. Prakticky celý kmeň. Potom prišla sestra s pokladničným bločkom a faktúrou na určitú sumu...
Mám pokračovať čo sa dialo potom?
Dám Tchorčokovú ľavú nohu aj s ľavým vajcom zato, že sa bude jednať výlučne o amerických vojakov :-) NATO je len pozlátko.
Si sa vycajchnoval :-)))))))))
Aj vrchný idiot by mal z teba radosť :-)
Mám ešte jenu otázku (dúfam že ma nezavrú): Budú platiť aj nezaočkovaní osadníci, alebo len tí, čo si platili celý život poistné? :-(
...ochkofalda! To sú novotvary! To sa bude musieť aj pani Sibyla Mislovičová naučiť :-)
Nie, to je len nútenie na vakcínu. Jeden z donucovacích prostriedkov.
Je to individuálne. Niekto natiahne brká po jednej dávke, iný po dvoch a niekto potrebuje 10 :-)
Jedna otázka: Budú si aj zaočkovaní s kovidom platiť pobyt v nemocnici?
Pekná a pravdivá analýza. Ja len dodám, že u nás sa to deje preto, lebo, budem vulgárny, oplotená drží túto našu chamraď za ich napáchané svinstvá za gule.
...nerob zo seba vola!
...stačí, ak ho bude 5x denne ščepit :-)
...však máme aj špičkových docentov a vládnych infektológov s tytulmy :-))))))
Ako by teraz bodlo, keby napríklad Slovenské elektrárne vlastnil štát...
Ja osobne by som toho smrada špinavého zatvoril na doživotie bez možnosti podmienečného prepustenia. A na cimru by som mu dal statného sexuchtivého osadníka. Nech vie, ako sa padá na hubu :-)
...a čo zllaté svinky za 4500 €?
Ukazuje sa, že celé to Matovičove lajno je zločinecká banda.
Odporúčame