Dobre zhodnotenie, chodím pólo Európe, ceny u nás sú relatívne ok, ale pomaly rastu. Ceny potravín hlavne a tak sa pomaly priblizujeme k bohatým krajinám, kde je draho. Platy nestíhajú rásť tak, aby sme do 20 rokov dobehli Rakúsko ci Nemecko. Keby sa nekradlo a hlavne po revolúcii, sme inde. Slovákom chyba odvaha defenestrovat, ísť co ulíc. Naša genetická výbava je už taká. No nádej tu je. No keď vidím mladých s mobilmi a vedomosťami skolkara a pýtajú si hneď plat auto mobil, tak sa pýtam, že vo bude o 20 rokov? Bohatá hlúpa spoločnosť alebo skúsená schopná konkurencieschopna inovativna spoločnosť? Nie je všetko o plate, ale o hlave a mysli


