Táto krajina nemá anime na vysoký vek si dôchodku ani na ake také pokrytie dôchodkov. Sociálny systém kolabuje. Spoľahnúť sa na vlastné investície a zabezpečenie môže len človek, čo maká a dobre zarobi. A čo ti ľudia, či nerobia a paratizuju? Bieli aj cerni? Pán Bugar nepovie riešenie, bo pan nezna


