Len či naozaj.
A bol/je z niečoho obvinený?
Len či naozaj.
A bol/je z niečoho obvinený?
Aké morálne právo máte na mysli?
A aké dohody má dodržiaval, aby mohlo sa tejto vláde lepšie žiť?
Čítam: Podpredseda parlamentu Andrej Danko vyzýva prezidenta SR Petra Pellegriniho, aby prestal s vojenským výcvikom, vrátil sa do prezidentského paláca a prestal „šaškovať“.
Tento raz plný súhlas, a bez úvodzoviek.
Čo sa s vami deje?
migrant = kto mení miesto pobytu s cieľom usadiť sa v inom štáte.
-Veľmi vzdelaní a kvalifikovaní bratia prišli s cieľom nie iba sa tu usadiť.
-Slovenská republika v roku 2025 iste nie je bezútešná krajinka.. Tárate, však?
Slováci mali kráľovstvo s názvom „Magyar Királyság“ (Regnum Hungariae)?
„s FAŠISTAMI“? Veď dajte konkrétne, že ktorými.
Večerné oslavy na Devíne (kde chodili štúrovci) iste mohli a mali byť za jednu tretinu(!) finančných prostriedkov.
Keď to najbližšie naozaj urobia, tak urobia. Reagoval som na „17. november zrušili,“.
Nevedno. Zatiaľ (do 5. júla) nikto nepredložil do parlamentu návrh zákona.
„17. november zrušili,“.
A kedy zrušili? Predložili vôbec vládny návrh zákona o zrušení.. do NR SR?
Dňa 5.7. sv. omša v Nitre na sviatok svätých Cyrila a Metoda, apoštolov Slovanov a vyjadrenia pána kardinála z Prahy na sv. omši – v poriadku.
.
Večerná drahá akcia na Devíne partaje SMER a partaje HLAS pre svojich – prejav papalášstva.
Treba dodať, že tárate.
Nuž dobrá sv. omša bude v Nitre.
Alebo: ... ako svoj vlastný domov aj svoju vlasť.
pán prezident: Želám si, aby Maďari žijúci na Slovensku vnímali našu krajinu s hrdosťou ako náš vlastný domov aj svoju vlasť
Čudné vyjadrenie. Zrejme správne mal povedať:
Želám si, aby občania Slovenskej republiky hlásiaci sa k maďarskej národnosti, žijúci na Slovensku vnímali Slovenskú republiku s hrdosťou ako ich vlastný domov aj ich vlasť. Mýlim sa?
Odporúčame