-Žiadna bohorovnosť a nadradenosť. Môže byť zmenená aj platná medzinárodná zmluva, ak sa obe strany na tom dohodnú.
-Premiér nevie(!) ako konsolidovať. Tak si vymyslel akože riešenie rušením viacerých dní pracovného voľna.
-Žiadna bohorovnosť a nadradenosť. Môže byť zmenená aj platná medzinárodná zmluva, ak sa obe strany na tom dohodnú.
-Premiér nevie(!) ako konsolidovať. Tak si vymyslel akože riešenie rušením viacerých dní pracovného voľna.
Možno dá. Len predpokladám, že partaj PS v najbližších parlamentých voľbách nezíska toľko mandátov, aby si mohli plne presadiť čo by chceli.
Ako odmenu vopred udeľujem „1*“.
Reagoval som na "rusofilna onuca".
vytešujem sa?
mne zaručuje?
Prečo arogantnosť? Vyjadril som svoj názor.
Žartujete, však?
Bo s tým, že sviatok Sedembolestnej Panny Márie bude naďalej dňom pracovného voľna.
Myslené uveďte, napíšte.
A čo má byť, keď sa s niečim partaj PS nestotožní?
Pri "nezastavení" sa čo bude diať?
Aj sviatok Troch kráľov vám prekáža?
prečo vysmiaty? Názor napísať môžem.
Skoro všetko je možné.
Slovo iste môžete nahdaiť slovom nepochybne.
Ak sa tak stane, aj keď sa iste nestane.
Odporúčame