o akom teple táraš ?
o tom 17°C stupňovom, čo nám nariadila Nikolsonka ?
alebo to jedlo, ktoré si niektorí už nebudú môcť ani dovoliť ?
hovoríš o dezolátoch ? to s tí ľudia, ktorí prídu v skrachovaných fabrikách o robotu, "lebo Putin" ??
prečo začínajú byť ľudia nas.dení ??
dočkaj (s táraním) času ako hus klasu, nas. ranosť ľudí v zime ešte len uvidíš !


