máš rýchlejšiu klávesnicu :-)
máš rýchlejšiu klávesnicu :-)
nič nového,
Banderovci zabíjajú svojich občanov ruskej národnosti od roku 2014 ....
je mi ľúto úbohých ľudí, umierajúcich na ulici, ktorí zrejme za nič ani nemôžu,
a takto umierali ľudia na uliciach, ženy idúce do práce, deti na ihriskách, dôchodcovia v domoch dôchodcov Donbasu už od roku 2014 !!!
iba medzinárodné "demokratické" spoločenstvo vyznávajúce akési vraj "hodnoty" nič nevidelo !!!
súhlasím !
takíto demagógovia, slepí na jedno oko, pripadajú ako tragické, psychicky narušené figúrky ....
niečo ako TT zmrd ...
Amnesty doteraz sladko spinkalo ?
veď o tom, že Banderovci si berú civilistov ako živé štíty už aj vrabce na streche čvirikajú !
a čo robilo Amnesty 8 rokov od krvavého puču na Ukruine, ktorý viedol k bezprecedentnému zabíjaniu ukrajinských občanov ruskej národnosti Banderovcami na Donbase a provokovaniu Ruska až k dnešnému tragickému vývoju ??
samozrejme, vrátime sa so životnou úrovňou do 50. rokov minulého storočia,
už sme pod bagandžou, tentoraz nie ruskou ale americkou, ak si si nevšimol !!
na pracujúcich ľudí, na rodiny, aby zmiernili dôsledky inflácie vraj nemáme,....
na dôchodcov vraj nemáme,
na školstvo, zdravotníctvo, kultúru, šport vraj nemáme,
ale miliarda sem, miliarda tam na zbrane, vojny, to máme !
Naď, popredný predstaviteľ Globsecu a poslušný prisluhovač temným silám je mimoriadne škodná v revíre !
zlikviduje táto všivavá vládna banda život na Slovensku !
vďaka, zapredané médiá, srdečná vďaka poskokom v zahraničím platených mimovládkach !
vy ste pozdvihli na piedestál moci tieto zákerné hyeny !
dodám ešte:
len potom nechápem tie ich astronomické sumy na vojenský priemysel a zbrojenie,
načo im to všetko je, keď to majú schované iba doma v špajzi ?
a tiež potom nechápem tie stovky ich vojenských základní po celom svete ...
hej, určite je to najmierumilovnejší štát nielen na zemi, ale aj v slnečnej galaxii ...
no vyzerá to v tvojom podaní tak, že uSSa sú v podstate iba nevinní a bezmocní pozorovatelia tohto celosvetového bor.delu ....
no iste, jasné .....
nastrčená babička na vyprovokovanie Číny,
vyprovokovanie Ruska k vojne na Ukruine už militaristickým amíkom asi nestačí ....
ušáci sú majstri vo vyvolávaní napätia, konfliktov, prevratov, vojen,
akoby nestačila Ukruina, treba ešte prikúriť,
vyprovokovať Čínu návštevou nastrčenej jednoduchej babičky v Taiwane,
prípadne obnoviť aj bombardovanie Belehradu ....
dá sa to postaviť na tú istú úroveň ?
aj pospolitosť u nás zabíja vlastných obyvateľov z menšín ako banderovci ?
aj fašisti delili ľudí na ubermenšov a tých, čo majú byť likvidovaní,
je to fašizujúci troll, pre ktorého je život iného človeka bezcenná handra ...
perfektné zhrnutie smutnej reality, ktorú zažíva svet pod americkou čižmou vďaka nesvojprávnym a zradným politikom v krajinách EÚ !!
to je zaujímavé,
ak by teda naši zapredaní politici na čele s jednoduchým vodkovým Edkom, vojnovým štváčom poľným maršalom Naďom, Korčokom a servilnou moletkou v pionierskom paláci mali pravdu, že nás Rusi idú hneď po Ukruine napadnúť,
tak hádam prvá vec, čo by mali Rusi urobiť je, okamžite v rámci protisankcií prestať dodávať jadrové palivo, aby nás tu totálne dod.bali, či sa mýlim ?
čo by sa asi dialo, ak by sme sa správali k menšinám u nás tak, ako sa správa ukrajinský režim k ruskej menšine ?
aký je to štát, z ktorého museli milióny ľudí už pred vojnou utekať, aby prežili ?
aký je to štát, ktorý toleruje neonacistické prejavy a banderovské batalióny legitimizuje zaradením do pravidelnej armády ?
aký je to štát, ktorý napriek nesúhlasu svojho suseda, svetovej veľmoci, na ktorej je mimochodom aj energeticky závislý, tvrdošijne odmieta požiadavku neutrality a súhlasí s budovaním nepriateľských vojenských základní (Očakovo) a začlenením do nepriateľského vojenského bloku ?
prečo západný, vraj demokratický svet podporuje vojensky a politicky takýto stav ?
prečo demokratický svet podporil krvavý a nedemokratický Majdan ?
žeby preto, aby zneužil časť ukrajinskej spoločnosti a jej nenávisť voči Rusku ?
nemá aj ukrajinský režim svoj podiel na tejto tragédii ??
provokovanie Ruska začalo nie pred pár mesiacmi, ale pred 8 rokmi !!!
strašný svet, v ktorom sa "hitom" stáva zabíjanie !!!!
a to má byť vraj tá vysnívaná demokracia !!
veď teraz sa zabíjajú kapitalisti medzi sebou !!
kým tu zúril socializmus, bolo relatívne bezpečno a aký taký pokoj !!
jasnačka,
ale západní politici a ich poskok Zelenský s banderovcami v armáde sú mierumilovní demokrati ako vyšití,
ani vojnových podporovateľov Naďa, Korčoka, Hegera, Čaputovú nevynímajúc .....
Odporúčame