aj zhnité paradajky ... a pokazené vajíčka ...
aj zhnité paradajky ... a pokazené vajíčka ...
Biden sa rozhodol a hotovo, na názor dotknutých štátov sa ani pýtať nemusí, tí stoja pred ním v hlbokom predklone, priam sa plaziac, napríklad aj takí Tchorčok s Naďom a Čaputovou ...,
ami žolďákov vyhnaných z Afganistanu treba kamsi umiestniť, nie ?
aj nato bolo treba vyvolať umelé napätie okolo "nebezpečnej ruskej hrozbe" ...
porozdeľovať ich do ochočených krajín, ako Poľsko, Rumunsko, Slovensko, vraj dočasne :-)
hej ?
no dobre, veríme ti modelka zo smetiska,
ty naše So. ros dievčatko ...
amíci budú bojovať za svoje záujmy, až do posledného Ukruinca,
no povedzte, kto už by len z Ukruincov nepoložil rád svoj život za záujmy američanov !
a Džoki džentlmen, ako vždy,
zostal nad vecou a nad všetkými tými podrazmi, ktorými ho vystavili !
aj napriek tomu, že z Nadala sa dala cítiť (škodo)radosť, že ho nebude mať vo svojej časti pavúka a nebude musieť s ním hrať v predpokladanom štvrťfinále .....
naši západní "spojenci" sa radi vyvolávajú napätie, orgnizjú prevraty a dosadzujú im poslušné, bábkové vlády, niečo také ako máme aj my tu doma....
a štrngajú šabličkami, aby mohli robiť biznis na predaji zbraní, hlúpym štátom ...
amíci a Brexiti sú v tomto svetovými lídrami !!
P.S. ešte včera nechceli mať s Európskou úniou nič spoločné a už dne sa idú pretrhnúť od ponuky "veľkého nasadenia zbraní" !!!
si myslia, že ľudia vo východnej Európe sú úplní debili a budú žrať všetko to pomyje, ktoré nám naservírujú !!!
máme s nimi dosť historických neblahých skúseností !
a Johnson si iba zachraňuje kožu, idú po ňom ako po údenom !
vidiac, ako si počína súčasná vládna bagážbanda ohľadom nastupujúcej okupačnej zmluvy s USA, začínam mať pocit, že "citlivo vnímam" smrť toho chlapca v úplne inom svetle,
bolo treba odstrániť tú predchádzajúcu vládu, ktorá s podpisom otáľala a cukala sa ?
kto s postaví tomuto agresívnemu diktátu ???
oni sa rozhodli, že my sme v ohrození ???
ako môžeme pomenovať násilné rozmiestňovanie amerických žolďákov na územiach zvrchovaných štátov východnej Európy ??
okupácia ?
štátny terorizmus ?
nič z tohto amíkom nie je cudzie !!!
len kvôli ich biznisu, len preto, že ich militaristicky orientovaná ekonomika a politika stojí a padá na vojnách ??
a stratili odbytištia v Afganistane a hľadajú nové ???
taťka, taťka, tečie mu doma do bôt, poradili mu vojnu !!
a budú štrngať a budú štrngať šabličkami,
napriek tomu, že drvivá väčšina EÚ štátov a ani samotní Ukrajinci a Rusi si vojnu neželajú, iba vojny (a vojnového biznisu) chtiví amíci budú stále provokovať a bičovať emócie a napätie !!
Európa vojnu nepotrebuje, oni sú majstri v rozbíjaní a likvidácii štátov, to je ich vraj "demokracia" !!
nikto ich ti nechce, nikto ich tu nepotrebuje, vnucujú sa ako neodbytné ploštice a potkany !
tak podľa Repu Fico hazarduje so Slovenskom,,, hmmmm
a tí, čo v hlbokom predklone pozývajú amerických žolďákov na Slovensko v tak zložitom medzinárodnom období -
Korčok, Naď, Čaputová a celá vládna bagážbanda na čele s TT zmrdom, tí so Slovenskom a s ľuďmi NEHAZARDUJÚ ???
tí, ktorí odmietajú schôdze parlamentu o znižovaní dôsledkov zdražovanie pre ľudí, tí so Slovenskom a s ľuďmi NEHAZARDUJÚ ??
tí, ktorí odmietajú referendum ako najvyššiu formu demokracie o predčasných voľbách (lebo sa boja oprávneného hnevu ľudí a straty ich korýt),
tí ktorí odmietajú aj referendum o rozmiestnení amerických žolďákov na našom území, tí so Slovenskom a s ľuďmi NEHAZARDUJÚ ??
bolo by objektívne od REPU, keby napísal niečo aj k tomuto !!
iba ten, kto poukáže na tieto špinavosti, napríklad Fico, iba ten so Slovenskom, podľa Repu - HAZARDUJE ??
takže Zelenský ide rokovať s Rusmi, a tvrdí že vojna nebude (lebo si uvedomuje, že americké zbrane mu Ukrajinu nenakŕmia a ani ekonomiku nezachránia, a dobre vie, že aj jeho obyvateľstvo je proti vojne a nebude mať kto bojovať, lebo západní priatelia chcú iba biznis a predaj zbraní),
ale náš Tchorčok s admirálom Naďom trvá na tom, že sme v strašnom ohrození a Rusko nás napadne, a preto musí vytvoriť základne a nasáčkovať hordy ami žolďákov na Slovensko !
a modelka z smetiska sa už teší na vyznamenávanie ami hrdinov, tak ako to robil aj Tiso ...
"Každý politik, ktorý ženie svoj národ do vojny, by mal byť svojím národom okamžite zlikvidovaný" - Hemingway
a ešte toť včera nám tu tlačil do hlavy kaleráby, že na Slovensku žiadny americký vojak nebude ....
vykopať to z ministerstva za menších škôd !!!
"normálne obranné plánovanie" ????
to je také niečo, že sa na Slovensko nasypú hordy okupačných amerických vojsk ???
lebo oni sa rozhodli rozpútať konflikt na Ukruine ako náhradu za spackaný Afganistan ???
vojnová propaganda ako vyšitá z Goebelsovej hlavy z 30. rokov minulého storočia !!!
táto vládna bagážbanda nás ešte privedie do nešťastia !!!
a pritom sa jedná v podstate o 4 osoby: Matovič, Korčok, Naď a Čaputová !!
to si s nimi naozaj nikto nedokáže poradiť ???
škoda, že si neuviedol aj mapku rozmiestnenia amerických vojsk na základniach stále bližšie k Rusku:
- Litva, Poľsko, Maďarsko, Bulharsko, Kosovo, Rumunsko, a za chvíľu aj Slovensko .....
možno by potom bolo vidieť, prečo aj Rusi sťahujú vojská k hraniciam Ukruiny .....
takže - západní vojnoví štváči sa rozhodli vyvolať vojnový konflikt ?
asi nevedia čo s tými amižolďákmi, čo ušli z Afganistanu ..., doma, v USA ich nechcú ..., bude dobré aj Slovensko ....
zbrojenie: Rusko - 60 mld USD, USA - 700 mld USD, ostatné štáty NATO 400 mld USD, Čína 250 mld USD ....
ak by bolo Rusko chcelo napadnúť Ukruinu, bolo by to urobilo v roku 2014-15, keď tam pravicové nacistické batalióny a armáda zabíjali civilistov na Donbase ....
vláda zaspala ?
nie, nezaspala, je zložená zo samých diletantov, netušia, čo by mali urobiť, jediné čo dokážu je nenávisť,
iba pri hanebnej a potupnej zmluve o obrane s USA vystupujú ako jeden muž !
Odporúčame