samozrejme, veď preto sa tak rýchlo ponáhľali vlastizradcovia podpísať okupačnú zmluvu !
samozrejme, veď preto sa tak rýchlo ponáhľali vlastizradcovia podpísať okupačnú zmluvu !
ale no tak, Luboš ....
hádam len nie si spokojný so súčasnými vládnymi gaunermi, ktorí rozhodujú aj o osudoch a životoch nás, našich detí a našich vnúčat ...
ak by neboli Rusov zahnali do kúta, mohli si ukrajinskí politici veselo bačovať,
ibaže oni sú strašne hlúpi a nechali sa zavliecť do geopolitickej hry, na ktorú nemajú ...
podobne ako aj tí naši a európski gauneri ...
také neexistovali, ty si mladý, ty to nemôžeš vedieť, ty pôjdeš na ukrajinský front bojovať za záujmy amíkov,
existovali iba vojská Varšavskej zmluvy....
toľko amíci provokovali a tlačili ruského medveďa do kúta, aj s pomocou ukrajinských neonacistov a politických debilov,
že si to vyžerieme zrejme aj my, minimálne masami utekajúcich Ukrajincov, ktorí by aj tak boli zo zdemolovanej Ukrajiny ušli tak či tak,...
a možno si to zlížeme aj vojensky, veď naša skládková princezná menežovaná z amíkova zariadila, že sme sa stali jedným z terčov ruského protiúderu vďaka lezeniu do zadku američanom !!!
nie som za vojnu, ale amíci sa už neúnosne rozdrapovali !!
každému normálnemu človekovi bolo jasné, že raz Rusom prasknú nervy !
a ochočení a hlúpi EÚ politici zavliekli naše národy do vojny !
Havel: ".... a noha cizího vojáka už nikdy nesmí vstoupit do naší země .... "
Charta 77 a Havel: "Navrhněme tedy, aby Severoatlantický pakt i Varšavská smlouva zahájily co nejdříve jednání o rozpuštění svých vojenských organizací, o stažení a odstranění všech jaderných zbraní v Evropě instalovaných či na Evropu namířených a o odchodu vojenských jednotek USA a SSSR z území jejich evropských spojenců".
buhahahaha, vraj sloboda :-)
a amíci mu nejaké diplomatické riešenie dajú, alebo mu namiesto toho dodajú rakety, zbrane, muníciu, žolďákov a inštruktorov ?
aj Rusi opakovane žiadali o bezpečnostné záruky vzhľadom na agresívnu expanziu amíkov a NATO a neustále približovanie sa k hraniciam Ruska,,
a tí im ukázali prostredník,
takže táto situácia je len dôsledkom agresívnej militaristickej politiky USA !
nie nadarmo vynakladajú 700 mld USD na zbrojenie,
vojny, prevraty, napätie, to je ich biznis !!!
boli to v súčasných podmienkach hry na vysokej úrovni,
potvrdzujú to aj zúčastnení športovci,
iba zúrivá západná protičínska a protiruská propaganda to nevie prežuť,
zase si vytypovali ruského športovca, aby si na ňom mohli ukájať svoje zvrátené pudy ....
ešte šťastie, že americkí, britskí nedopovali, dokonca ani astmatici z Nórska ....
prepána, to ju nevie niekto zastaviť ?
tuší vôbec čo číta ?
pred pár dňami, keď rýchlo, rýchlo bežala, že si skoro polámala nohy, podpísať potupnú okupačnú zmluvu s USA, o pár dní si dovolí vypustiť toto: "Smelo to môžeme označiť za okupáciu suverénnej krajiny",
veď ona si ka. ká do pusinky každou vetou, bez sebareflexie, bez hanby !!
to ju nenapadne, že sa takmer každé jej slovo automaticky otáča proti nej samotnej ??
alebo je je to jedno, hlavne že verne, ako mopslík panáčkuje pred amíkmi ??
ale k špinavostiam v jej vlastnej krajine, ktoré pácha súčasná vládna banda, k tým sa vyjadruje vyhýbavo, ak vôbec, tie priam kryje vlastným, moletným telom !
také "demokratické" - eliminovať toho, kto nie je s nami !!
to ste vy - "slušňáci" !!
eeej, ty určite nie si jednooký a určite nie si zaslepený, ty si len z dôvodov, ktoré poznáš len ty sám, kryjúci darebáctva našich zámorských "spojencov" !!!
viac by som si vážil tvoj príspevok, ak by si upozornil aj na to, čo a kde všade USA napadlo a obsadilo !!!
ani nechoď to doby Indiánov, stačí posledných 40-50 rokov !
Rusko odmietalo plniť Minskú dohodu ????
Vieš ty, obhajca západných lotrov vôbec o tom, ktoré strany boli účastníkmi a kto vôbec podpísal Minskú dohodu ??
ak by boli bývali ruské vojská na Donbase už skôr, ako tvrdíš, nebolo by tam umrelo 15 00 ľudí,
ale potom, čo tam ruské vojská vstúpia, predpokladám, že už neumrie na Donbase NIKTO !!!
amíckí žolďáci a ani neonacistickí hrdinovia z Pravého sektora a Azovu si netrúfnu !!!
a ak, tak si to aj vypijú !
ruská "okupácia" je iba dôsledok, vy veľmi dobre viete, kde je príčina a začiatok týchto darebáctiev,
jasné, aj krvavý puč na Majdane má na svedomí Putin, a nie amíci,
nebyť toho Ukrajina nemusela byť v takých sr. ačkách, ako je dnes!!
ale tu píšúci "demokrati" by radi teror na tých, čo si dovolia poukázať na tieto svinstvá !
ako cez kopirák budú obhajovať aj darebáctva našej súčasnej koalície, také typické !
takže takto náš debilný TT zmrd "bojuje" s Haščim :-)
ide s ním na spoločný projekt :-)
a vraj pôjde Hašči skoro do basy - Cyprus ped voľbami !!!
táto neskutočne falošná osoba úspešne bojuje o titul najväčšieho šíriteľa hoaxov a šíriteľa poplašných správ !!!!
smiešna a nicotná osôbka, nech sa radšej venuje svojim kostýmom !
Ukruina požiadala Maďarsko o zbrane ....
hmmm, to Maďarsko, ktoré má vážne výhrady za potláčanie práv maďarskej menšiny na Ukruine ...
a to fakt sú takí žobráci, že nemajú zbrane? veď im amíci futrovali zbrane aj cez Slovensko dobrých pár rokov !!!
čo ich po Ukruinsky rozkradli ?
a ak ich nemajú, prečo potom provokujú ruského medveďa ? alebo, či chcú, alebo nechcú, musia, lebo veľký brat ????
Odporúčame