každého jedného zmárneného života je škoda a je to tragédia,
najmä ak ide o nezmyslenú vojnu vyprovokovanú militaristickými a vojnovými šialencami,
za brutálny treba označiť aj útok Izraela na civilistov v Gaze,
aj dnes tam zahynulo viac ako 30 ľudí, keď si išli pre humanitárnu pomoc .....


