V priebehu 24 hodín ohlásili koniec dve veľkofabriky, prácu stratia stovky ľudí. Zanikne u nás výroba so silnou tradíciou?
vláda na čele s predsedom Ficom už tri roky bubnuje na poplach,
ale EÚ papalášom a ochočeným poslancom v EÚ parlamente je to jedno, tí si idú korupčnú a militaristickú politiku, na viac nemajú,
ak nebudú dostupné lacné suroviny, najmä plyn a ropa, konkurencieschopnosť EÚ pôjde do "kytek" .....
napríklad aj také pyšné nemecké značky ako Bosch (prepustili 11 500 zamestnancov), BASF presunutý do Číny (len zlomok o čom viem) ....