Vrahovia sú tí, čo raketu na Ukrajinu vystrelili, teda ruskí fašisti!
Vrahovia sú tí, čo raketu na Ukrajinu vystrelili, teda ruskí fašisti!
Stáčí, že fašistovi z Kremľa nevychádzajú všetky plány.
Nepopraziteľné Rusko je len mýtus nedovzdelaných rusofilov.
Každý kto háji, alebo ospravedlňuje fašistické zločiny je bezcharakterný morálny odpad.
Ruskí fašisti sú zbabelí vrahovia, vražiaci bezbranné deti a ženy. Smrť fašizmu!
Dezoláti, tešíte sa zbytočne, Ukrajina dostane čo potrebuje, keď nie z Nemecka, tak od spoľahlivejších priateľov a fašistické Rusko, bude z Ukrajiny vyhnané.
Lenže ešte žiadnu lietadlovú loď nezničili, a ani nezničia.
Naopak, odpad sú všetci tunajší fašisti obdivujúci Putina.
Ty si majster "logiky"
Všetci, ktorí podporujete, alebo obdivujete fašistu Putina, dajte sa vyšetriť u psychiatra! Je to vaše dobro a dobro vašich rodín.
Rusiu tam nezomierajú, oni sa tam dokonca kotia...
Teraz máte hlavnú modlu Putina.
Už načase, že nachádzajú odvahu, nazvať veci pravým menom.
Je tragikomické, keď sa tunajší fašisti oháňajú Banderom...
Fašisti sú všetci svojim spôsobom uchyláci...
Ruské straty bývajú, tak 3-4 krát vyššie, ako straty ich protistrany. Asi preto, že majú dostatok magorov ochotných zomierať za pochybné kremeľské ciele.
Jediného, čoho majú stále kremeľskí fašisti dostatok, sú zmagorení mužíci ochotní za pedofila Putina, robiť živé terče pre Ukrajinské raketomety a delá.
Hlavne, že tebe dobre platia za písanie týchto sprostostí.
Odporúčame