Nesranduj, ty si ho musíš podať v Mordore, lebo tam patríš.
Nesranduj, ty si ho musíš podať v Mordore, lebo tam patríš.
A čo majú spoločné s článkom tie texty čo sem kopíruješ ty, Sergej?
V tomto banánistane boli po mnohé desaťročia na kreténov úrodné roky.
No, na rozdiel od tvojej vlasti, u nás sa odlišný názor ľudí nezatvárame.
Sám z vlastnej hlavy dokážeš napísať len to "sójové laté", dnes už neviem po koľký krát. A potom sem v minútových intervaloch hádžeš dlhé texty plné proruskej propagandy...
Ivan, nechcem ťa uraziť, ale dávaš dosť hlúpe otázky. Skús sa najskôr obátiť na nejakého špecialistu z odboru medicíny, určite ti bude vedieť pomôcť. Prajem ti veľa zdravia.
Prišiel nový matroš z Mordorskej ambasády?
Ukrajinci s nimi sami zametú, ale čudujem sa tebe, že nie si ešte na Donbase, rusáci nestíhajú domov posielať plné igelitové vrecia.
Dokakané je to tvoje Rusko z NATO, ty kremeľský tajtrlík.
Bárišňa, to budú dozvuky silvestrovského ohňostroja, tak pokojne spinkaj!
Myslíš, ako na tom o Putinovi, že je pedofil?
Ale stále sa nájde dost našincov, ktorí by svoju vlasť bránili aj pred ruskou fastickou čvargou.
Aspoň majú úrady zoznam podporovateľov a obdivovateľov fašistického Ruska...
Iba Rus dokáže zabíjať bratov slovanov pre územná zisky!
A na tejto diskusii zástupy trolov a rusofilov, od rána do večera očierňujú západnú demokraciu, vlády a nadŕžajú fašistickému Rusku a beztrestne. Využívajú demokraciu na útoky proti nej samej. V nimi obdivovanom Rusku by už sedeli v base, ako agenti nepriateľa. Mali by sme si tu upratať, lebo nám fašisti a dezoláti prerastú cez hlavy.
Čo v Rusku nazývajú tvrdé pristátie, to je všade inde havária lietadla pri pristátí.
V rozvojových demokraciách miliardári a vplyvní politici súdy neprehrávajú... je to dobrá správa jedine pre súdruha Bereša.
Tak potom akú stratégiu majú ruskí fsšisti, keď ich je viac, majú viac zbraní a napriek tomu prehrávajú.
Z toho polovicu mu už západ zablokoval.
Odporúčame